Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Aki átélte a vetélést, hogy...

Aki átélte a vetélést, hogy jött rá, milyen tünetek voltak?

Figyelt kérdés
2022. dec. 15. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jöttem rá, ultrahangon derült ki, hogy nem fejlődött tovább.

De annyiban "éreztem", hogy nem volt semmilyen tünetem, viszont tudom, hogy van teljesen egészséges terhesség is tünetek nélkül, szóval ez önmagában nem jelent semmit.

2022. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet "rájönni"

Ultrahangon derült ki hogy már nincs szívhang.

2 héttel később megindult spontán a vetélés.

2022. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem vérezni. Ez volt az első jel.
2022. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a mellfájdalom, haspuffadás, hányinger, minden. Reménykedtem benne, hogy ez nem jelent rosszat, mert itt is olvastam, hogy nem mindig gond. Elmentem egy ultrahangra, ahol kiderült, hogy elhalt.
2022. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hullafoltok jelentek meg rajtam
2022. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltak a terhességi tüneteim és pattanásos lettem. Éreztem, hogy valami nincs rendjén, de mindenki nyugtatott. Aztán elkezdtem vérezni, elmentem ultrahangra, ahol közölték, hogy nem él. De jobban jártam, mint azok, akik mit sem sejtve mennek a soron következő vizsgálatra és ott jön a hidegzuhany.
2022. dec. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Az elejétől kezdve semmilyen tünetem sem volt. 6. héten pecsételés, orvoshoz rohanás, nem azt látta, amit kell, de mivel korai terhesség volt, visszarendelt egy hét múlvára, hátha lesz belőle valami+kaptam progeszteron kúpot.

A barnázás folytatódott, majd a visszarendelt időpont előtti napomon elöntött a vér. Ott biztos voltam benne, hogy ez az. Másnap mentem azért, hogy megnézzék, teljesen kiürülte-e minden.

Azóta szerencsére 23 hetes kismama vagyok.

2022. dec. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megállapították, hogy nem fejlődik tovább a magzat, még aznap elkezdtem vérezni és nagyon fájdalmas görcseim voltak. Nem kellett műtéti befejezés.
2022. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen minden tunet megszunt,hanyinger,mellerzekenyseg,faradekonysag

Kb csettintesre.

Ra parnapra halvanyrozsaszin vért lattam a bugyimon,ez volt az ok amiert elindultam a korhazba

Utana kozoltek hogy missed ab :(

Mutettel befejezték

2022. dec. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az ultrahangon derült ki, hogy már nem él.
2023. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!