Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után rosszabbodhatnak...

Vetélés után rosszabbodhatnak a terhességi tünetek? Vagy akkor nem volt vetélés?

Figyelt kérdés

A feleségem kb. 6 hetes terhes. Múlt szombaton volt egy kis barna vérzése, de el is múlt, az orvosok szerint, nem feltétlenül jelent rosszat, de persze benne van a rizikó, hogy akár vetélés is lehetett. Viszont azóta eltelt 5 nap, és a terhességi tünetei fokozódtak. Új tünetként megjelent a hányinger és hányás, ami eddig nem volt. Rosszulléte és álmossága erősebb lett.


Akkor ez azt jelenti, hogy múlt szombaton nem volt vetélés, mert akkor nem erősödnének már a tünetek?


2019. máj. 9. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos nem vizsgálta meg? Azért ilyenkor minimum egy ultrahangot is csinalnak,nem?

Nekem volt vetélésem és nem rosszabbodtak a tünetek,hanem megszűntek.

2019. máj. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha inkomplett veteles, akkor rosszabbodhatnak a tunetek.


Azt en sem ertem, h az orvos miert nem vizsgalta meg??

2019. máj. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom csak felhívtátok az orvost és nem mentetek be.Mert én pld bementem és megnézték uh-val hogy minden rendben van e.Ilyenkor szerintem célszerű bemenni ügyeletre, mert ott tudnak vizsgálat után biztosat mondani, mi meg max találgathatunk.
2019. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kis barnázás 6 hetesen még nem vetélés


Vagyis nem befejezett vetélés.. 5 nap alatt kiürülne már ennél jobban is.



De azt sem értem, hogy akkor miért nem voltatok dokinál???



Vérzés terhesen azonnali orvos/ ügyelet "köteles"


Egészen lazán kezelitek..


Ha nem megy el rendesen, abba bele is lehet halni!

( szepszis)


Tünetek pedig lehetnek terhességhez hasonlóak ( fáradtság, hányinger.. )


Vetélés után sokszor marad HCG a szervezetben akár hetekig kitarthat a tünet utána

2019. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Voltatok orvosnál?
2019. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, minden rendben volt a babával. Az első kis barnázásra nem rohantunk orvoshoz, beszéltünk a nőgyógyászati ügyelettel, ismerős nőgyógyásszal, és a kezelőorvossal, és azt mondták, ne aggódjunk, de ilyen korai terhességnél még nem is látnának valószínűleg semmit.
2019. máj. 30. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Orulok, hogy minden rendben! :)


Viszont, 6hetes terhessegnel, kb mar mindent latnak, max meg nincs szivhang!


En gorcsoles miatt voltam 5+4en, minden sejthetheto volt a 12mm-es petezsakban, plusz kaptam hormont, igy szerintem, ha gond van, abszolut nem felesleges orvoshoz menni! ;)

2019. máj. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!