Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van esetleg még esélyünk?

Van esetleg még esélyünk?

Figyelt kérdés

Én kedden teszteltem pozitívat (2 más tesztem is az lett), pénteken kellett volna megjönnie.


Csütörtök nekem reggel volt egy picit vérzésem amikor elmentem mosdóba, ami miatt nagyon megijedtem mert az első 3 gyereknél ilyen nem volt nekem sem..


A dokim nagyon jófej volt, fogadott tegnap csütörtökön és megvizsgàlt:

Mivel 4 hetes vagyok azt mondta, hogy UH teljesen normális, hogy csak a sárgatestet látja, nem lát bevérzést, hematómàt. Nem görcsölök. Az adatok szerint nagy esély van arra, hogy pár hét múlva már látjuk a babát.

Azt mondta, hogy a Méh előtt volt a vérzés és, hogy mivel most kéne megjönnie előfordul ilyenkor.


Jövőhét kedden mondta, hogy menjek be a klinikára egy HCG vérvételre.


Péntek reggel óta megint vérzek már jobban sokkal de még mindig nem annyira mintha menstruálnék.

Nem görcsölök egyáltalán, pedig mikor megvan szoktam.

Hányingerem mindig van, nagyon fáradt vagyok, fáj a derekam, fent van a hőm (most épp

36,7).


Lehet még esélyem jó hírre vagy teljesen törődjek bele abba ami történt?



2023. jan. 21. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem indul jól. Vannak sikersztorik egészen extrém vérzéssel, de én nem élném bele magam. Tesztek pozitívak azóta is? Ha erős pozitívak, akkor esetleg nagyobb az esély.


Remélem jól alakul!

2023. jan. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csináltunk azóta, mert úgy voltam vele, hogy még simán mutathatja pozitívnak…
2023. jan. 21. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Ez simàn belefèr


De nyilván szívhang előtt semmibe nem èlném bele magam.

2023. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Tehat a doki is csak annyit mondott,hogy van ra esely. Szerintem sok esetben gatolja magat az ember mert annyira hinni akarja, ha terhes az ember akkor nem kezd el az esedekes napjan verezni. Szerintem koran csinaltad a tesztet es csak kemiai terhesseg miatt lett pozitiv.
2023. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!