Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek progeszteron mellett...

Akinek progeszteron mellett nem maradt meg a baba, annak szedés után mikor ment el?

Figyelt kérdés

Elvileg 7+3 hetes terhes vagyok. 6+0 óta szedem a progeszteront, napi 3x1-et. Eddig nagyon erős hányingerem volt, ami hirtelen mára elmúlt és picit görcsöl a hasam. Akinek progeszteron mellett elment a babája, annak hogy zajlott? Mikor, voltak előjelek?

Tudom, hogy nem kéne ezen gondolkodni, de nem megy. Orvoshoz jövő kedden kell visszamennem, vagy vérzés, erős görcs esetén.


2023. jan. 26. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam (két alkalommal is) nem volt semmi előjele. nem görcsöltem, nem véreztem, a kontroll ultrahangon derült ki, hogy nem él a magzat. Még aznap abbahagytam a progeszteron pótlást, de úgy sem indult el, mind a két alkalommal műszeres befejezés lett a vége. Sajnos ilyen is van. De ez nem jelenti azt, hogy nálad baj lenne. A terhességi tünetek jönnek mennek, ha megvannak sajnos az sem garancia arra, hogy él még a baba, és ha elmúlnak sem biztos, hogy bármi baj lenne. Borzasztó az első 12 hét, tudom (most 14 hetes vagyok:-) ), de próbálj megnyugodni!
2023. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy kétszer is így esett! :( És nagyon gratulálok a mostani babádhoz!

Azt esetleg még megkérdezhetem, hogy az első kettővel hanyadik héten derült ki?

2023. jan. 26. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm.


Mind a kettő korán kiderült, az elsőnél a 7. hét környékén (lombikos voltam így fokozottabb volt a nyomon követés), a másodiknál azt hiszem a 9. hét környékén.

2023. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Majdnem betöltött 13 hetesen kezdtem vérezni.

11 hetesnek felelt meg.

2023. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnálom 4-es. Pedig azt gondolná az ember, hogy akkor már csak megmarad.
2023. jan. 26. 17:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is azt hittem. :(

Viszont most már 34.hétben vagyok a kis csoda szivárvánnyal. ❤️

2023. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi újság azóta kérdező?

Én a 7.hèttől használtam progeszteront, de a 8.hèten megállt a fejlődésben.

2023. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gratulálok 6-os! Sok boldogságot a picúrral! :)

Sajnálom 7-es, ez mostanában volt?


Nekem azóta szerencsére minden rendben. Kiderült, hogy nem a progeszteronnal volt a baj, hanem az első szülésem után nem kaptam anti D szurit, pedig kellett volna, és az volt a baj. De amióta pótolták, azóta minden rendben, szépen nő a pici. :)

2023. febr. 16. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!