Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hagyjam abba a progesteront?

Hagyjam abba a progesteront?

Figyelt kérdés
Ha az orvos fenyegto vetelesre progesteront írt fel és 2 napra rá elindult ithol a vetélés akkor hagyjam abba a szedését ?
2023. jan. 31. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy vetélés? Én akkor hagynám abba, ha orvos mondta, hogy itt nincs remény. De amúgy igen, olyankor abba kell hagyni.
2023. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta készüljek fel mert biztos hogy távozni fog . 5 hetes terhesség volt és bocsánat a kifejezésért láttam ahogy kijott belőlem több darab és nagyon fájdalmas volt. Még mindig végzek de már csak úgy mint a szokásos mensimkor. Viszont azt mondta akkor menjek vissza ha elmulik a vérzés. Hát most nemtudom micsinaljak.
2023. jan. 31. 10:35
 3/10 A kérdező kommentje:
Verzek*
2023. jan. 31. 10:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én abbahagynám a progeszteront. Nem tudod felhívni az orvost?
2023. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ma nem fogom be venni.

Felhívtam az orvost . Azt mondta haggyam abba.

Remélem nem lesz gond hogy azóta is szedtem.

2023. jan. 31. 11:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba
2023. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztosan nem lesz gond, hogy szedted, csak felesleges folytatni.
2023. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen orvoshoz kell menni. Ilyenkor nem biztos, hogy minden távozik megfelelően. Küretet szoktak csinálni.

A progeszteron nem gond, hogy tovább szedted. De az igen, hogy nem látott orvos. Ez nem csak egy sima mensi.

2023. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor bementem a kórházba vérzéssel, ultrahangon megállapították, hogy nincs szívhang az orvos nekem azt mondta, hogy szedjem tovább. Természetesen nem szedtem, nem volt már terhesség, amit meg kellett volna tartania.

Én nem szedném már tovább, de orvoshoz mindenképpen menj el.

Én elvetéltem ugyan itthon (hazaküldtek), de 4 napra rá műtöttek is, mert egy picike darab bent maradt.

2023. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Holnapra kaptam időpontot.

Vagy menjek be ma sürgősbe?

2023. jan. 31. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!