Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után normális a...

Missed ab után normális a nagyon sötét bordó vérzés? A vér mennyisége teljesen normálisnak tűnik.

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is ilyen volt. Sot egy par napra ra kb. Tenyernyi alvadt ver jott ki de teljesen kitisztultam mar.
2023. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi. Akkor nem izgulok. Pénteken megyek vissza dokihoz.
2023. febr. 7. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden rendben veled?
2023. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3# igen, köszönöm. Pár napig elég sötét színű volt, amitől kicsit megijedtem. Viszont nem volt annyira nagyon erős és összességében egy hétig tartott "csak". Kitisztult magától, nem kellet műtét sem.
2023. febr. 20. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Na hala Istennek :) nekem majdnem 2 honapig tartott a tisztulas , de en is rendben vagyok mar nekem sem kellett ujabb mutet.
2023. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5# hú az jó sok idő. De örülök, hogy rendben vagy
2023. febr. 22. 08:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Koszi :)
2023. febr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!