Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Pozitív teszt és négy-öt nap...

Pozitív teszt és négy-öt nap késés után élénk, piros vérzés (sajnos sok). Ennyire az elején ilyenkor kell menni valahová?

Figyelt kérdés

Sajnos pont olyan a vérzés, mint amikor megjön. Már volt egy rossz előérzetem, mert ami volt pár tünetem, teljesen elmúlt tegnapra.

Két hét múlva mentem volna nőgyógyászhoz, oda mindenképp elmegyek így is, de addig van teendőm? (Most azonnal nem tudok kimozdulni, két pici gyerekkel vagyok itthon egyedül, egyik magas lázzal fekszik).



2023. márc. 9. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem összerogyni bárhogy is alakul. A terhességek közel kétharmadából nem születik baba, a többségét nem is tudjuk, hogy egyáltalán történt valami. Az első harmadban keményen szelektál a természet.
2023. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ezzel tisztában vagyok, persze más ismerni a statisztikát, mint megtapasztalni.

A kérdésem inkább arra vonatkozott, hogyha nincs erős fájdalmam vagy hasonló, akkor nem kell sehova mennem most, bízhatok abban, hogy a természet "elrendezi" a dolgokat?

2023. márc. 9. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki fog ürülni magától, nagyon az elején vagy még. Én akkor mennék orvoshoz, ha nagyon erős fájdalmaim lennének vagy elhúzódó vérzés.
2023. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia ha megáll egy szimpla menstruációnál vagy egy kicsit erősebb akkor nincs gáz.ha extrém vér vagy görcs akkor irány az ügyelet.
2023. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Nyugi, semmi gond nem lesz:) ilyenkor még nincs is minek kiürülnie.
2023. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mazipa ***** válasza:
100%

Eros gorcsokkel es/vagy durvan sok verzessel kell orvoshoz menni. A durva verzes pl, ha egy betet nem bir ki egy orat.

Sajnalom a veszteseged!

2023. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2023. márc. 10. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hetesen vetéltem el, rendes menstruációm volt, csak erősebb és tovább tartott. Nekem az orvosom teljes vér és vizeletvizsgálatot csináltott rá egy hétre. Ellenőrizte hogy lement e a hcg, kizárva a méhen kívülit, illetve hogy maradt e valami a szervezetembe.
2023. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!