Szerintetek mi lehetett?

Figyelt kérdés

Mikor 7 hetes várandós voltam a lányommal az orvos vérzést talált a méhben, így veszélyeztetett terhes lettem, progreszteront kellett szedjek 12. Hétig. Az orvos azt mondta lehet másik magzat lett volna de nem tudja megmondani.


Míg próbálkoztunk egyszer elestem illetve fogyasztottam alkoholt hátha kicsit ellazulok (elvileg a fogantatás napján, de nem tuti, mivel 42 hétre szültem) és magam hibáztatom amiért ez történt.


Valahogy hiány érzem van amióta megszületett a lányunk. Lehet csak bemesélem magamnak, lehet nem is iker lett volna, de mégis zavar.


Szerintetek az volt, volt már ilyen valakinek?


Most lesz 3 éves a lányunk.


28/N



2023. febr. 28. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Hát egy hematoma meg egy petezsák baromira megkülönböztethető egymástól. De nem is értem 3 évvel szülés után hogy lehet ilyen baromságon agyalni. Esetleg keress fel egy pszichológust és dolgozd fel, mert ez nem tűnik teljesen normálisnak.
2023. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg sok terhesség iker lett volna és nem is tud róla az anyuka:)

Ne agyalj ezen az alkohol nem olyan káros még picike volt ,sztem az elesés ha káros lett volna nem lenne ott a lányod sem :)

2023. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne hibaztasd magad,semmi értelme,nem vagy hibás. A fogantatás napján fogyasztott alkohol aligha befolyásolt bármit is.

Nekem az első terhességem ikreknek indult. 2 petezsákot látott a doki az 5. héten. Mikor mentem 7 hetesen a második uh-ra,már csak 1 volt 1 élő embrióval. A másik felszívódott. Az orvos azt mondta nagyon sok ilyen van.

2023. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!