Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6hetesen iker terhesség üres...

6hetesen iker terhesség üres petezsákokkal amik nőnek, vérzés és görcsök??

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kisbabám, szoptatok még, február 13-15 nem védekeztünk, iker terhességet állapítottak meg, de a pozi tesztek óta barnázgatok, hol vérzek, vagy nagyon erősen görcsölgetek napomig fel sem tudok kelni. Pénteken voltam a dokinál a vérzés miatt, ott 8mm és 12mm petezsákok voltak üresen. Terhességi kort nem tudják pedig mondtam, hogy csak ez a lehetséges dátum, máskor védekeztünk. Ez alapján ma 6+6nak kellene lennem, tegnap bementem a korházba a nem múló pecsételés (ami egyszer van egyszer elmúlik) és az erős görcsök miatt, de semmi vérzésre adó okot nem találtak. Viszont a petezsákok nőttek a kisebb 18x4mm lett ÜRES, és a nagyobb 21x10mm embriokezdemény sejthető ez van a papíromon. Senki nem ad választ rá hogy miért szenvedek ennyire a fájdalmakkal, a kisfiammal nem volt ilyen de vele is szednem kellett az utrogestant (meg most is) és panangint. Fenyegető vetélés szerepel a papíromon, olyan, mintha elkezdődne majd annyiba marad. A kisfiam előtt volt 2 spontán vetélésem így tudom milyen, most is (sajnos) teljesen elkönyveltem, hogy az lesz olyan fájdalmakkal jártak a napjaim. Volt valaki így? Mire lehet ilyenkor számítani?

#ikrek #üres petezsák #6hetes terhesség
2023. márc. 20. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Lehet az üres petezsáktól szabadúlna a szervezeted
2023. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg lehet már az egészségestől is, mert 3 napja nem volt vérzés, ma éjjel újra kezdődött...pénteken megyek orvoshoz kíváncsi vagyok mi lesz már.
2023. márc. 22. 06:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi lett, ha szabad érdeklődni?.
2023. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre minden rendben. Majdnem minden nap pecsételek kicsit, de a babák rendben vannak, fejlődnek, erős szívhangjuk van. :-)
2023. márc. 29. 09:15
 5/10 anonim ***** válasza:
De jó ezt olvasni!🙏❤😊
2023. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

11.-én megyek úrja orvoshoz, akkor tudok majd még infót adni.

De szerintem jól vannak, azóta elmúlt a pecsételés és szenvedek a 0-24 hányingerrel. :-)

2023. márc. 31. 09:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó! Nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen, és kitartást a rosszulléthez! :)
2023. márc. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hogy vagy kérdező? Minden rendben a babákkal remélem? 😊
2023. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, 20 hetesek a csajok. :)

Kiderült hogy 3 petezsákkal indultunk, az első UH képen annyi van, csak épp senki nem szólt róla, most derült ki genetikain, mikor mutatnom kellett. Valószínűleg ez okozhatott vérzést és görcsöket, ketten maradtak, velük minden rendben. :)

2023. jún. 22. 14:25
 10/10 anonim válasza:

Wow, gratulálok!!!🥳

Jó egészséget mindhármotoknak😊

2023. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!