Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy derül ki 8-9-10 hetesen,...

Hogy derül ki 8-9-10 hetesen, hogy már nem él a terhesség?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogyhogy akkor voltatok vizsgálaton? A megállapítás után a következő nem a 12 hetes uh? Vagy akkor mentetek először?
2023. ápr. 2. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

6 hetesen voltam megallapításon, utana a 12hetes uh következett volna. 10hetesen rosszul lettem, hullafoltok jelentek meg rajtam.

Kb uh utani napokban elhalt a baba.

2023. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
A hullafolt más. Nekem mindkét babával volt 6 hetesen megállapítás, 10 hetesen ellenőrző uh, 12 hetesen genetikai. De a védőnőm 3 babája is a genetikain derült ki, hogy már egy ideje nem él.
2023. ápr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

2!

Miért, láttad hogy néztem ki?

2023. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1es, itt sajnos mindenki jobban tudja hogy a masik min megy / ment keresztul
2023. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a 2-es nem úgy értette, ahogy gondoljátok. Inkább úgy, hogy ha hullafolt van, akkor az egyértelmű. Tudjátok, így, hogy "ja, az más".
2023. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Úgy értettem, hogy hullafolt akkor jelenik meg, ha nincs az ereidben keringés és lesüllyed a véred az ér aljába. De mindegy, nem ez volt a válaszod lényege, értem én is, csak na. Nekem ez olyan volt, mintha azt írta volna valaki arra, hogy elaludta a karját, hogy beállt a hullamerevség.
2023. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen mentem először terhességmegállapításra, de az embrió mérete csak 7 hetesnek felelt meg, ezért visszahívtak egy héttel későbbre, hogy lássuk, nő-e. Sajnos nem nőtt, a szívpulzálás is megszűnt. Egy héttel később műtöttek, mert magától nem távozott.
2023. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!