Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha 20.hetesen vettem észre a...

Ha 20.hetesen vettem észre a terhességem akkor milyen lehetőségeim maradtak terhesség elhajtás céljából? Sajnos nem kívánt terhességről van szó Privát üzenetet is szívesen olvasok köszönöm...

Figyelt kérdés

#20.hetes terhesseg #Magzat elhajtás
2021. szept. 28. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak élettel összeegyeztethetetlen betegség esetén lehet megszakítani.

Kihordás és örökbe adás, ha nem akarod megtartani.

2021. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
5 hónapig nem tűnt fel a dolog?!
2021. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Pfú bmeg. Gratulálok. Ha egészséges, akkor semmi legális, hála istennek. Megszülöd és örökbe adod. Ennyit tudsz tenni. A véleményem inkább magamban tartom.
2021. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

20. héten sajnos már nem nagyon vannak opciók. Még külföldön sem.


Megszülheted és örökbe adhatod, jobbat nem tudsz.


Sajnálom, hogy ebbe a helyzetbe kerültél, remélem találsz egy olyan megoldást, ami végül jó lesz mindenkinek.


Ha nem indiszkrét (de az, tudom, bocsánat), hogyhogy csak a 20. héten vetted észre? Nekem addigra már azért konkrét pocakom volt és már hetek óta éreztem mocorogni a babát.

2021. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Semmilyen, 20. hét után már csak akkor végeznek terhesség megszakítást, ha bizonyítottan életképtelen a magzat.


Illetve, ha korlátlan anyagi lehetőségeid vannak, akkor keresel olyan országot, ahol ez legális, átmész oda, és magánúton külföldön elintézed. Magyarországon erre nincs mód.


De ha nem szeretnéd megtartani, akkor már most keresel egy intézetet, akiken keresztül örökbe adhatod, ha nincs kedved szülni természetes úton, legfeljebb kisírhatsz az orvostól valami mondvacsinált okot egy császárra, és még aznap elviszik, látnod se kell, ha így egyszerűbb.

2021. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Örökbeadod, miután megszületett.
2021. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
megszülöd és örökbe adod. Esetleg ha van pár milliód rá akkor elmész olyan országba, ahol megcsinálják ennyiért magánklinikán
2021. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhajtas?.az mar egy kesz baba. Add orokbe inkabb.
2021. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

A sutyorgok, nök egymas között nevü csoportba olvastam, hogy egy nö szeretne örökbe fogadni ujszülöttet. Lepj be a csoportba. Anonim poszt volt de hatha tudnak segiteni.

Legjobb megoldas örökbe adni ilyen esetben. Terhesseg megszakitast ennyi idös terhesen mar nem vegeznek.

2021. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy


Megszülöd

Örökbeadod



Én találkoztam ilyennek 2 esetben is , mmint félidőn túli terhességkiderüléssel.


Egyikkel találkoztam 2 nappal azelőtt hiányos ruhában is làttam


Semmmi nem látszott!!!


Okkal nem vette észre ( nem menstruált csak hébe hóba és hüvelygyűrűje volt

2021. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!