Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 3 napja volt egy gyógyszerrel...

3 napja volt egy gyógyszerrel indított vetélésem (elhalt az embrió, 10hét 3 naposan volt a vetélés) tegnap délután óta fáj az egész bal oldalam (alhas, derék, combba is lesugárzik) Gyógyszer nem múlasztja?

Figyelt kérdés
Normális lehet ez ha tegnap sajnos nem tudtam pihenni? A vetélés végén uh volt, aztmondták minden szépen kiürült... Nem értem.

2023. ápr. 6. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosodat illetve olyan forumon kéne érdeklődnöd ahol csinálnak ilyet mert itthon nem sőt ugy tudom az a korai terhességeknél hatásos. De mikor csináltak uht ? Nem értem véreztél kitisztultál egy nap alatt? És az uh is megvolt? Most még vérzel?
2023. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Reggel kellett bevennem a gyógyszert és kórházi felügyelet mellett zajlott le a vetélés. (igen, külföldön)

A nap végén volt az uh. Már csak menstruáció szerű vérzésem van.

2023. ápr. 6. 12:04
 3/6 anonim válasza:

Szia, nekem is volt 2 napja gyogyszerrel inditott vetelesem.

Elso nap omlott belolem, mosmat nekem is menstruacio szeru verzesem van. Vissont szinte egyaltalan nem volt es ninx gorcsom

Neked mennyi ido volt a kitisztulas? Nem kellett kaparni utana ?

Felek hogy nehogy megis kaparas legyen a vege

2023. okt. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

amikor volt ez az itthoni görcsölésem, akkor távozott még egy nagyobb szövetdarab. utána a fájdalom teljesen megszûnt, csak mensis, vagy gyengébb vérzés volt összesen kb 2 hétig. szerintem az jót jelent, ha nem görcsölsz, mert nálam addig volt fájdalom, ameddig volt bent még valami... nem kellett kaparni engem, és a következô hónapban meg is jött normálisan.


4 hónap után pedig ismét teherbe estem és most 14 hetes vagyok. sok erôt és kitartást kívánok neked és hidd el, hamarosan sokkal-sokkal jobbra fordul minden!!

2023. okt. 31. 23:02
 5/6 anonim válasza:

Tegnap gorcsoltem eleg nagyon es estere kijott aminek kellett kijonie szerintem. Egy 4 5 cm.s kemeny husdarab vagy nem is tudom hogy irjam le

Azota fajdalom nincs egyaltalan es a verzes is joval kevesebb.

Remelem hamarosan vege lesz !

Koszonom a biztato szavakat. Gyonyoru terheseget es egeszseges babocat kivanok!

2023. nov. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szegény.. igen, ez olyasmi lehetett akkor, mint ami nálam volt..


köszönöm én is a jókívánságokat!


ismeretlenül is ölellek és ne feledd: nem vagy egyedül! és ezzel a szomorú tapasztalattal is csak erősebbek lettünk!

2023. nov. 1. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!