Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet még mindig pozitív a teszt?

Lehet még mindig pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2,5 hete volt missed ab műtétem a 8.héten a baba 6.héten megáltt a fejlődésben. 2 napja reggel csináltam tesztet ami pozitív lett, tegnap reggel is ami erősebb lett mint a tegnap előtti, csináltam eggyet ma délután is viszont mintha a tegnap reggeli csík erősebb lenne! Járt már valaki így, lehet még mindig pozitív a teszt úgy hogy csak 6 hetes terhesség volt? Azt végképp nem értem hogy lehetséges hogy erősödött a csík. Műtét óta természetesen nem voltunk együtt!

2023. ápr. 7. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha műtét óta nem voltatok együtt, akkor még az előző terhességből van hcg hormon a szervezetben.

Más magyarázat nincs.

2023. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szövettan megjött már?
2023. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, még nem jövő héten kell mennem kontrollra akkor lesz meg a szövettan is.
2023. ápr. 7. 15:55
 4/6 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta a szövettantól ne várjak sokat,a műtét előtti UHn már csak megvastagodott méhnyálkahártya látszódott (aznap reggel kezdtem vérezni akkor ment el a baba) és a műtétet végző orvos is mondta hogy nem volt már ott semmi.
2023. ápr. 7. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Eesztben már lehet fent van.

Egyébként simán lehet hogy lassan ürül a hcg. Nekem.is lassan ment le.tesztelj még hogy gyengül evagy csimáltass párnaponta hcg tesztet.

2023. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. ápr. 7. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!