Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhesség befejezése után...

Terhesség befejezése után mennyi időre lehet újra együtt lenni párommal?

Figyelt kérdés
Illetve a babával mikor érdemes újra próbálkozni? 6 hetesen elhalt a magzat, de csak 10-11 hetesen lett befejezve a terhesség.
2023. ápr. 11. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10hetesen volt a műtétem.

Akkor azt mondta a doki, hogy amíg a vérzés elmúlik, +3nap, utána mehet a szex 2hetesen volt kontroll. Onnan próbálkozhattunk is.

Elsőre még megjött műtéttől 28napra, másodszorra már pozitívat teszteltem.

2023. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Nekem nem kellett műtét, így azt mondta a doki, ha a vérzés elmúlt, együtt lehetünk, viszont a próbálkozással várjunk két-három ciklust. Mi egyet vártunk. Hat hét után jött meg először. A következő ciklusban már nem védekeztünk, de ma megjött, szóval egyelőre nem sikerült.
2023. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Volt 4 missedem de mindig 1 vérzést mondott várni, szerintem azt is a miatt hogy ha sikerül a terhesség tudjuk honnan számolni.

A 14 hetes megszakításnál(élő magzat volt) mondott 2 hónapot.

A vérzés elmúlása után lehet együtt lenni

2023. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Sajnálom akik ugyanezt át kellett írni. Bízom benne, hogy a 6 hetet nem kell kivárni és mi is minél előbb elkezdhetjük újra a baba projektet.

2023. ápr. 11. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

7 hetes voltam mikor Missed AB lett, a doki 10 napot mondott az együtt létre, de a próbálkozással 1 ciklust mondott. Megvartuk, de csak 6 hónap múlva sikerült ujjabb terhesség.

2023. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Elárulnà valaki, hogy miért nem lepontozva?
2023. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező!

Engem ugyanígy, 10 hetesen műtöttek, mint téged, és nekem is 6 hetesen halt el az embrió. Először is kitartást kívánok!

Nekem a műtét után 6 hetet kellett várnom a szexszel és az ülőfürdővel, mert sajnos lassabban ment a regenerálódás. A 2 hetes kontrollon még kaptam Ergam cseppet, mert nem vált le megfelelően a nyálkahártya.

Az első menstruációt követően (28 nappal a műtét után jött meg) már minden rendben volt az ultrahangon, és zöld utat kaptunk a további próbálkozásra. Szerintem ez alapján fogja neked is megmondani a dokid.

2023. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Részemről mindenkinek ment a zöld kéz.
2023. ápr. 12. 11:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom most kapom a lepontozást, nem érdekel, neked írom kedves kérdező, nekem is jól esett ezeket olvasni :)

Nekem tavaly márciusban volt 8 hetesen vetélésem.. Műszeres befejezés

4-5 hetet (pontosan nem emlékszem) vártunk, megpróbáltuk újra. Elsőre össze jött, májusban pozitívat teszteltem.. Ma 2 hónapos a kislányom :)

2023. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jajj de jó! Gratulálok kedves utolsó! Olyan jó ilyeneket olvasni.

Én is eldöntöttem, hogy szedem a terhes vitamint tovább. A magnéziumot és a vasat. Hátha segít, hogy gyorsabban össze jöjjön a baba és meg is maradjon.

2023. ápr. 13. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!