Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek mostanában volt vetélés...

Akinek mostanában volt vetélése, hogy bírta? Hogy lehet ezt túlélni?😭

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 09:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Nekem sajnos kettő is volt. Az első hat hetesen, a masodikat meg sajnos meg kellett szakítani, 17 hetesen, mert az élettel összeegyezhetetlen problémák voltak.

Nehezen. Egy hònapig ki se mentem a lakásba, olyan szinten, hogy az utca végi kisboltba sem. Nehéz, közhely de az idő segít, illetve egy támogató férj. Nem szabad elkeseredni a következő sikerülni fog... Kitartást és sok erőt kívánok

2023. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1! Nagyon sajnálom ☹️ A 17hetes még rosszabb lehet. Azzal nyugtatom magam, jobb, hogy már az elején elment, mintha beteg lett volna és meg kell szakítanom.

Nekem nincs férjem. Egyedül vállaltam volna. Több, mint 20 éve várok rá.

2023. ápr. 19. 09:17
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Nekem 2x volt. Az egyik 9hetesen a másik 6 hetesen halt el. Mind a 2x műtettel vették el.


En 1-2 napig szomorú voltam, azt ennyi.

Inkább ez, mint egy nyomorék (már bocsánat a kifejezésért) gyereket neveljek, akit lehet élete végéig pelenkázhatok. Még ha csúnyán hangzik is. Nem azért halnak el, mert minden oké velük, hanem mert ott már eldőlt, hogy életképtelen lenne


Van amúgy 2 gyerekem, hálát adok értük. A veszteséget meg lezártam magamban nagyon hamar

2023. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3! Azért anyaként más lehet. Ott már nincs az, hogy sose lesz gyereked.

Az életképtelenség jó észérv. De lehet hormonális oka. ÉN nem tudtam megtartani az egészséges gyereket.

2023. ápr. 19. 10:13
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Kerdező!

Gyerekek elött volt a 2 vetélésem.


3#

2023. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5! Jaaa, az más. Akkor ezek szerint túl lehet élni mégis.
2023. ápr. 19. 10:17
 7/19 A kérdező kommentje:
Miért kellett lepontozni az egyest? Normálisak vagytok?
2023. ápr. 19. 10:21
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hú azért egy 17 hetes terhesség az más, mint egy nagyon korai vetélés. Én 8 hetesen vetèltem el februárban. Nem mondom, hogy néha nem vagyok dühös és szomorú, hisz első baba lett volna és 9 hónap próbálkozàs után jött össze( ráadásul már évek óta szerettünk volna babát). Vannak jobb és rosszabb napok, de mi nem gubóztunk be és nem fulladtunk önsajnàlatba. (Ezzel nem akartam senkit megbántani, az is teljesen normális ilyenkor. Ráadásul igen fel lehet úgy fogni, hogy ki akarna beteg babát...nyilván senki, tehát jobb ez így. Viszont ilyenkor inkább az jut az ember eszébe , hogy miért pont velünk történik ez). Mi próbáljuk élni az életünket. Voltunk koncerten , wellnesselni , megyünk nyaralni is. Bízunk benne hogy legközelebb hamarabb sikerül és egészséges lesz. Ha megint hónapokat kell várni (egy próbálkozós hónap volt eddig de nem sikerült), akkor már lehet, hogy nem viseljük ilyen jól.
2023. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
2 hete szakítottàk meg a terhességet. 6 hetes ikrek voltak. Az egyik meg február végén elment a másik március végén halt el. Egy hétig itthon voltam a vérzés miatt. Most hogy újra dolgozom jobb.
2023. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#9! Hú, ez is borzalmas lehet. De akkor mikor voltak 6 hetesek? Ezt nem értem. Ha március végén, akkor a másik még "2 hetesen", de annyi idős terhesség meg nincs. Akkor fogan meg. Vagy az egyik 6 hetesen, a másik 10? Ezt nem értem.
2023. ápr. 19. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!