Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek mostanában volt missed...

Akinek mostanában volt missed ab-ja, annak mennyi időt mondott a doki a várakozásra?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után próbálkoztok újra? Vki szerint érdemes 3-6hónapot várni, vki szerint pedig nincs nagyobb esély a vetélésre, ha egyszerre belevágnak ismét a babaprojektbe. Ti mit csináltok?

2013. aug. 22. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
3 hónapot kellett várnunk.
2013. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nittababy ***** válasza:
nekem 6 hónapot kellet várni de két hónap múlva terhes lettem és semmi gond nem volt
2013. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2. 2 mensit vártál meg vagy az 1.ciklus után estél teherbe?


A kontroll vizsgálat hogyan zajlik? Van uh-is vagy csak kézi vizsgálat?

2013. aug. 22. 14:57
 4/10 Roberta77 ***** válasza:

Nekem 6 hónap kihagyást javasolt az orvos.

Márciusban volt egy spontán vetélésem, 2 ciklust megvártam a 3. Már nem jött meg. Viszont 8 hetesen missed ab.

Úgyhogy én úgy gondolom,hogy aki hamar teherbe esik és probléma mentes a terhessége annak tuti semmi baja és valóban csak egy természetes szelektáció történt,ami legközelebb már nem fordult elő.

De ha valami probléma van a kismamával,akkor várhat 3 vagy 6 hónapot is, a rejtett betegség nem múlik el és újra elvetélhet, mint pl. Én :-/

Nem szeretném megvárni a harmadikat..

Nekivágok a kivizsgálásoknak..

2013. aug. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem két hete volt missed ab. A doki azt mondta 3 hónapot várjunk a próbálkozással. Erre Én kérdeztem, hogy muszáj, nem lehetne kevesebbet? Azt mondta, hogy sok orvos 6 hónapot javasol, úgyhogy ehhez képest a 3 nem is olyan sok. De esetleg egy hónapot még lehúzhatunk belőle, ez viszont attól függ, hogy milyen lesz az állapotom. Én már voltam egy uh-n. Ott volt egy kis vérömleny, erre adott cseppeket. Jövőhéten kell menni megint uh-ra és a szövettan eredményért. Engem meg is vizsgált kézzel, és hüvelyi uh-t is csinált a dokim. Ja és azt is mondta, hogy azért mielőtt teherbeesnék megint, egy-két vizsgálatot meg kéne csinálni. Baktériumtenyésztés, progeszteron szint vizsgálata stb. Szóval szerintem az, hogy mennyit kell várni, a Te állapotodtól is függ és a dokid javaslatától. Na meg persze, hogy képes vagy-e várni, de szerintem két mensit érdemes kivárni.
2013. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 hónapot mondott. Be is tartottuk.
2013. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem uh vizsgálat volt, de magándoki.

3 hónapot javasolt lelki okokból, de azt mondta, hogy ha előbb becsúszik, az se gond, nem nagyobb az esély a vetélésre, mint egyébként. De az uh-n látta, hogy teljesen rendbejött a méhem. Gondolom, ez is számított. A szexet is engedélyezte 2,5 hét után, nem kellett kivárni a kórházban mondott 6 hetet.


Igazság szerint én egyik nap azonnal újra akarok terhes lenni, másik nap meg soha többé (még nincs gyerekünk) - gondolom, ez volt az a "lelki ok", ami miatt várakozást javasolt.

2013. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és az első menzesz megjött időre, a második ciklusban viszont összevissza barnázgatok, ez is a várakozás mellett szól. 7.
2013. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ:)
2013. aug. 27. 18:36
 10/10 anonim ***** válasza:
azt mondják h 3 hónapot érdemes megvárni mert előfordulhatnak problémák a baával...10 emberből 1 nek én megvárom biztos ami biztos!!
2013. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!