Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés utáni teherbeesés?...

Vetélés utáni teherbeesés? Volt valakinek mostanában missed ab-ja?

Figyelt kérdés
Nekem nov.14en volt missed ab-om, 10 hetes volt... Műteni kellett. A doki azt mondta az első mensi után probalkozhatunk. Dec. 20- án jött meg az első, most van peteérésem, próbálkozunk. Azt hallottam ilyenkor hamarabb összejöhet. Az elsővel 6 hónapot próbálkoztunk,remelem most hamarabb sikerül, de felek is, hogy megint elvetélhetek 😕 nektek mik a tapasztalatok?

2015. jan. 4. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi vártunk 3 hónapot,augusztusban voltam műtéten.Elsőre összejött a baba,de megint missed ab lett a vége.Karácsonykor műtöttek.Most megyek kivizsgálásra.Nem tudják mi az oka hogy nem fejlődik a magzat.

Szívből kívánom,hogy nálad minden rendben legyen!

2015. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Szorítok, hogy minden rendben legyen! Ha gondolod meg írhatod hogy mi lett a vizsgálat eredménye. Kitartást!
2015. jan. 4. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem dec.15-én volt missed ab-om, műtéti befejezéssel.kb.10 hetes lehettem, ikrek lettek volna :-( kÉt hetes kontrollon minden rendben volt, nekem is azt mondta a doki, hogy az első mensi után már lehet próbálkozni újabb babával, mert valóban nagyobb az esély.Mondta, hogy kicsit se gondolkozzak a múlton mikor újból elkezdjük csak pozitívan előre, és bízni.Mondjuk én két mensit megvárok,addig kicsit újra élesztem magam,megyek most vissza dolgozni, és még ott a 3.5 éves kislányom akiből lelki erőt meríthetek.Kívánom a legjobbakat Neked,és próbálj meg pozítívan lenni!

2015. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi vártunk 3 hónapot,augusztusban voltam műtéten.Elsőre összejött a baba,de megint missed ab lett a vége.Karácsonykor műtöttek.Most megyek kivizsgálásra.Nem tudják mi az oka hogy nem fejlődik a magzat.

Szívből kívánom,hogy nálad minden rendben legyen!

2015. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
56%
Nekünk 14 hetesen korai burok repedés miatt elhalt a magzatunk. December 20-án műtöttek, majd 26-án is, mert elsőre bent maradt egy darab a méhlepényből, ami nagyon megkínzott...Lombikosok vagyunk egyébként, 3 hónap kihagyás után újra mehetünk a programra. Engem iszonyatosan megvisel lelkileg. 3 év mindenféle vizsgálat, 6 sikertelen inszemináció után végre sikerült és 14 hetesen elvetéltem... :(
2015. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!