Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után mi normális és...

Vetélés után mi normális és mi nem?

Figyelt kérdés
Sajnos elvetéltem, 8hetes voltam, voltam dokinál, sajnos valóban vetélés volt, azt mondta, hogy várjuk meg, hogy magától ürüljön ki, ez normális? Nem volt még vetélésem, a doki aztmondta, hogy nem kell műtét, ha normálisan kiürül a méhem 2 hét múlva kell visszamennem kontrollra…

2023. ápr. 25. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen, normális.
2023. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Na, ez engem is érdekel! Én még csak a 6.hétben voltam, nekem se ajánlotta a doki a műtétet. Azt mondta, 4-5 nap alatt egy erősebb menstruációval kiürül, utána menjek kontrollra. Ehhez képest 3 napig volt menstruációszerű vérzésem, de jóval enyhébb, mint az erős napjaimon szokott. Azóta csak kis maszatolás, inkább csak törlésnél. Ez az 5. napom, tegnap szinte semmi nem volt. Most fogalmam sincs, mit csináljak, mert ez fel se merült, ha mi van, ha nem erős a vérzés.

Nagyon sajnálom a veszteséged, nagyon átérzem😥

2023. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lányok, nekem volt jó néhány vetélésem. Volt nagyon erős vérzéssel járó és kevés vérzéssel járó is.

A meddőségiben örült at orvosom, hogy egy műtét sem voltea vetélések után. Amíg nincs kellemetlen szagú folyás, nagyon nagyon erős vérzés, kibírhatatlan fájdalom, addig nincs gond. Nekem ezt mondták.

2023. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3! Köszönöm, sokat segítettél.😁 Én is járok meddőségibe, de oda csak júniusban megyek legközelebb, ezzel meg most kéne kezdenem valamit. Ma felhívom a dokit, hogy mit tanácsol. Ő egyébként műtétre küldött rögtön, de a kórházban azt mondták, nem fog kelleni. Csak azt nem értem, hol a méhnyálkahártyám, hisz menstruációnál sokkal erősebb szokott lenni. Hőt is mérek alapból és ugye terhesen progit szedtem, amit vetéléskor abbahagytam. De a hőm még csak most kezd lefelé kúszni. Lehet, hogy nem ürült még ki a progi? De végülis elkezdtem már vérezni és ott nyálkahártya is volt, csak nagyon kevés. Nem értem én ezt, félek, hogy nehogy baj legyen. Görcs csak tegnap volt két nagyon enyhe, de oldalt és akkor meg vér nem volt.😕 Legyen már vége!🙏

Neked azóta lett babád?

#2

2023. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, új fejlemény. Felhívtam az orvost, mert nagyon kevésnek éreztem azt azt a vérzést, ahhoz képest, amit mondtak, hogy várható. Behívtak és megnézett. Minden rendben, kiürültem. Igaza volt #3-nak, ezek szerint nem feltétel a nagyon erős vérzés. Kívánom neked Kérdező, hogy te is el tudd kerülni a műtétet, ha már ilyen rosszul alakult. Minél előbb legyen babád!🤞(És nekem is😁)

#2

2023. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! #3 vagyok.

Örülök, hogy minden rendben a helyzethez képest.

Mindkettőtöknek mielőbbi sikeres várandósságot kívánok!

Igen, lett azóta babám. 🥰

2023. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett a vége? Sajnos nem maradt velünk a baba, 8 hetesen megállt a fejlődésben, 10 hetesen vettük észre és a vérzés is most kezdődött el. 8 nap múlva van a műtét időpont. Neked sikerült kiurulni vagy műteni kellett végül?
2023. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Teljesen kiürültek végül, semmilyen beavatkozásra nem volt szükség
2023. máj. 9. 09:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Koszonom a válaszod
2023. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!