Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán 7 hetes vetélés után...

Spontán 7 hetes vetélés után mennyi ideig normális a vérzés?

Figyelt kérdés
Kb egy hétig volt vérzés, azóta barna folyás van, lassan a vetélés óta két hét telt el. Az Ergam cseppet barna folyásnál is szedni kéne?

2022. ápr. 15. 22:30
 1/7 anonim válasza:
0%
A vetélésed nem véletlen igaz?
2022. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem a válaszod, spontán vetélés volt ahogy írtam. Köszönöm, aki a kérdésre válaszol.
2022. ápr. 15. 22:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia ..nekem azt hiszem másfél héten keresztül volt én is szedtem a cseppet ..de szerintem a dokidat kérdezd meg .. legalábbis én nem szeretnék hülyeséget mondani ..nekem mikor a doki felírta mondta meddig szedjem és mennyit naponta .

A

2022. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nagyon egyedi tud lenni, nekem olyan 2 hétig is volt még vérzésem, de az utolsó napokon már csak maszatolás volt, kis barnázás. Mikor volt vagy lesz kontrollod? Ha eláll, gondolom akkor kell visszamenned. Legalábbis nekem így volt mindkétszer. Ilyenkor ellenőrzik, hogy ki jött e minden. Ha nem sincs akkora gond, úgy értem attól függ, hogy mi maradt bent, ha csak vér vagy minimális dolog, azért nem piszkálnak meg.
2022. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: ilyenkor nagyon sok dolog normális, nem kell aggódni. Nálam a 8 hetes szinte egybefolyt a vetélés utáni első menstruációval.
2022. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem a vetélés után egy héttel későbbre hívtak vissza kontrollra, de azóta is van barnázás. Nem mondták, hogy menjek újra, csak azt, hogy szedjem az Ergam cseppet. Kedves utolsó, te szedtél Ergam cseppet?
2022. ápr. 16. 16:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szedtem semmit. Azt mondták normális a vérzés és hogy akkor menjek vissza, mikor eláll teljesen, már maszatolás sincsen. Kétszer vetéltem, elsőre korábban mentem a kontrollra, mivel utaztunk el és nem akartam anélkül, hogy rám néztek volna előtte. Mondta nekem is az orvos, hogy még van bent vér, de már csak egy pici, az ki fog jönni. Másodjára meg akkor mentem, mikor már eláll, ki is tisztultam. De egyébként elsőre is, azt ők látják még akkor, mielőtt eláll a vérzés, hogy mi van még odabent. Ha sok minden maradt volna, esetedben sem engedték volna haza tisztító műtét nélkül - szerintem. Hiszen ez nem játék..
2022. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!