Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 4+1 hetese 44 volt a HVG...

4+1 hetese 44 volt a HVG szint, 4+3 hetesen (a mai napon) pedig 68. Egyértelmű, hogy életképtelen a terhesség. A hőm is lezuhant màra 36,6 fokra. Remekül vagyok testileg, fájdalmam nincs. Vàrhatok egy hetet itthon?

Figyelt kérdés

Fájdalmam nincs, remekül vagyok.

Dokim szabin, nem rohannék ha nem muszáj.


2023. aug. 24. 17:26
 1/7 A kérdező kommentje:
HCG szint
2023. aug. 24. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várhatsz egy hetet, hátha beindul magától a vetélés. Ha mégsem, akkor mindenképp megnézetném orvossal. Sajnálom!
2023. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem vetélés, csak kémiai terhesség. Minek kellene egyáltalán orvoshoz menni? Majd megjön a menzesz és kész.
2023. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Várhatsz, gondolom, nem szedsz progit, meg fog jönni.

Erős görcsök és/vagy kávézaccszerű vérzésnél viszont fordulj orvoshoz. Mivel nem igazolt a beágyazódás helye, méhen kívüli is lehet. Ha 1 hét múlva se jönne meg, akkor is menj orvoshoz, majd ő megmondja, mi a teendő.

2023. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Progit szedtem, de màr abbahagytam. Igen, úgy lesz, vàrok egy hetet hàtha megjön, jó lenne hamar túl lenni rajta itthon...
2023. aug. 24. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vetéléskor abbahagytam a progit és rá 2 napra jött meg, de a tiédnél "idősebb" terhesség volt. Szerintem pár nap múlva beindul.

#4

2023. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, remélem mert a hőm is lezuhant ma reggelre
2023. aug. 24. 18:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!