Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Így is lesz holnap műszeres...

Így is lesz holnap műszeres befejezés?

Figyelt kérdés
Szerdára vagyok beírva missed ab műszeres befejezésre, mert 6 hetesen megállt a fejlődésben a kicsi. Ma azonban elkezdtem görcsölni, pecsételni, vérezgetek, de egy enyhébb menzesznek felel meg. Nem értem el sajnos a dokimat. Most mi lesz? Megcsinálják attól a műtétet? Vagy most hagynak kínlódni, hátha kitisztul? Mennyi idő kell ehhez? Annyia rossz érzés, minél hamarabb túl akartam lenni ezen az egészen...Ha járt már így valaki, érdekelne a tapasztalata.

2023. szept. 26. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megvizsgálnak és eldöntik, hogy kell-e műtét. Lehet, hogy holnapra erősödik annyit a vérzés, hogy jobban jársz műtét nélkül. Megértem, hogy túl akarsz lenni rajta, de a regenerálódás gyorsabb, műtét nélkül.

Én nem jártam így, spontán vetélésem volt, de az orvos beküldött műtétre. A kórházi ügyeletes viszont hagyott békén, nem műtött.

2023. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor volt a műtét előtt 2 nappal elkezsodott, de műtöttek. Annyi hogy nem kellett tágítani mert ugye ha verzel nyílik a mehszaj.
2023. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most egyébként erősebbek lettek a görcsök...ilye kor be kellene menni az ügyeletre?
2023. szept. 26. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erős görccsel és erős vérzéssel mindenképp ügyelet!
2023. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem Ergam cseppel próbálták segíteni a "vetélést", elég durván görcsöltem, véreztem (szerintem láttam távozni a petezsákot vagy hasonlót is), mégis kellett műtéti befejezés, mert nem volt tökéletes a tisztulás.

Először bementem a műtétre, előtte megvizsgáltak, aztán úgy látták, hogy mégsem kell a műtét, alakul.

Kb. egy hét múlva kellett mennem ellenőrzésre, akkor megint műtétet javasoltak, végül meg is műtöttek, de addigra már nagyon elegem volt az egészből, már csak azt vártam, hogy legyen már végre vége :(

Szerintem ha csak menstruáció-szerű görcsök és vér van, akkor várd meg a holnapot nyugodtan.

Ha nagyon erős lenne, akkor hívd fel az ügyeletet, szerintem akkor sem feltétlenül fognak behívni (én a cseppektől nagyon durván véreztem pár óráig, és az ágyon ülve zokogtam, úgy fájt, de elvileg ez normális egy vetélésnél.)

Gyors jobbulást neked, hátha te megúszod a műtétet!

(Az egyébként egész tűrhető volt, semmi extra.)

2023. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Leírom, hátha valaki hasonló helyzetbe kerül: volt műtéti befejezés, de legalább a lamináriát megúsztam, mivel nyitva volt a méhszáj.

Igazából a műtét és az utána következő fájdalom megváltás volt ahhoz képest, amit aztán az éjszaka folyamán éreztem, de nem toltak le, hogy nem mentem be hamarabb...szóval a helyzethez képest "jó" volt ez így.

2023. szept. 28. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!