Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Esetleg valakinek Szegeden...

Esetleg valakinek Szegeden vetélés miatt műszeres befejezése volt-e az elmúlt időszakban?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy ment és ki mit tapasztalt? Hétfőre vagyok előjegyezve. Számomra ijesztő, hogy nem altatásban végzik. :(

2020. okt. 30. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem altatásban végzik, nekem sima eü. küretem volt. Bódításnak hívják, mert nem mélyaltatás, de ugyanúgy nem vagy magadnál és nem érzel semmit. Elalszol a műtőasztalon és az ágyadban ébredsz.
2020. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Leírom, velem hogy volt - de ettől még nem biztos, hogy veled ugyanígy lesz.

10. héten volt missed ab-om, műszeres befejezéssel. Egy szombati estén kerültem be. Megkaptam az ágyat, majd felhelyezték a laminária pálcát (tágítás). Nekem a tágítás szerencsére semmi fájdalmat nem okozott.

Elvileg reggelig kellett volna várni, de hajnali 3kor beindult nagyon a vérzés, így nem vártak tovább. A nővérek felkeltették az ügyeletes orvost, és mentünk a műtőbe.

Felfeküdtem az asztalra, lábakat szét. Közben nagyon sírtam.

Mindenki nagyon kedves volt velem, pedig nyilván az egész stáb miattam kelt fel raadasul 3kor. Gondolom, hetente 40 ilyen műtétjük van, de mégse éreztették, hogy 1 lennék a sokból...

Megkerdezték, hány kiló vagyok, majd a karomba kaptam a bódító injekciót. Ezután semmire nem emlékszem. A műtét maga kb 10 perc, a végén még a műtőágyon felébresztettek, majd kissé kábán ugyan, de saját lábamon (igaz, a műtősbe karolva) mentem vissza az ágyamba. Szobatársam ugyanakkor még nem volt magánál amikor visszahozták, ő az ágyában ébredt fel.

Reggel 8-kor vizit, aztán mehettem is haza. 1 nap kímélet és kész... Őszintén mondom, hogy fizikai fájdalom nekem gyakorlatilag nem volt. A lelkieket nyilván hagyjuk :(

Javaslom, olyan bugyikat vigyél a kórházba, amiket utána nem sajnálsz kidobni. És hálóinget vigyél, mert lehet hogy pucér fenékkel kell majd megtenned pár métert.. mégiscsak komfortosabb úgy, mint egy szál pólóban.

Nagyon sajnálom a történteket, tudom, nem vigasztal, de hidd el, nem vagy egyedül. Sok erőt, mielőbbi gyógyulást kívánok!

2020. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a Covid óta helyi érzéstelenítéssel végzik. Magam sem értem az összefüggést, de mondta ma az orvos, hogy végig magamnál leszek.
2020. okt. 30. 18:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Gyakorlatilag elmeselte ma az orvos, hogy a műtét során mikor mit fogok érezni, tudunkajd kommunikálni és szóljak majd ha nagyon fáj valami. Nekem is kell tagitás, eddig csak császáros szülésem volt, igy tehát kell. Nem fektetnek be előtte nap hajnalban kell menni és akkor teszik fel a pálcát. Ez is a Covid miatt. Kicsit változott a protokoll ezek szerint.
2020. okt. 30. 18:35
 5/6 A kérdező kommentje:
*tudunk majd
2020. okt. 30. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Hogy alakult a műtét?
2020. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!