Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Férfiak, hogy éltétek meg,...

Férfiak, hogy éltétek meg, amikor a párotok elvetélt?

Figyelt kérdés
Mi a 16. hétben vesztettük el a kisfiunkat és engem nagyon padlóra küldött a helyzet. Hogyan lehet egy ilyet feldolgozni, továbblépni? Ti hogyan jutottatok túl rajta? 20F
2023. okt. 11. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bar en no vagyok, én 9 hetesen veteltem el. A férjemet nem nagyon viselte meg a dolog. Sajnos nekem üres volt a petezsak, szóval nem volt se szivhang semmi.

Engem nagyon megviselt es rengeteget sirtam. Férjem ugy elte meg hogy ez meg baba sem volt nincs ertelme sirni. Minél elobb probalkozni akartam, o nem...


Azt tanacsolom, hogy beszelgess a paroddal esetleg keressetek szakembert. (En is jártam pszichologushoz)

Gyaszoljatok meg a babát. En pl egy dobozba tettem azt a par emleket amit osszegyujtottem anno. Karacsony kornyeken volt a missed abom es genetikai teszt altal kiderult hogy lányom lett volna. Vettem egy kis masnit es azt tettem a fenyovfara.

Van aki apro angyal szobrot vagy valami jelkepet rendel. Gondoljatok at mi segitene nektek ebben a helyzetben. Van aki felejteni akar Van aki emlekezni. En pl egy fb csoporthoz csatlakoztam a szivarvany babak csoportjaba vagy valami hasonloba. Nekem sokat segitett.

Nagyon sajnalom hogy ezen keresztul kell mennetek. Kitartast kívánok ❤️

2023. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!