Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Bunkóság érdeklődni arról,hogy...

Bunkóság érdeklődni arról,hogy viselte valaki a vetélést?

Figyelt kérdés

Mármint tudom, hogy hülye kérdés mert egy vetélést csak rosszul lehet viselni, de nyilván vannak akik szeretnének róla beszélni meg olyan is van, aki nem.

Innentől kezdve ez mennyire bunkóság?



2023. okt. 13. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így nyíltan megkérdezni szerintem az. Azt leget mondani, hogy ha szeretne beszélgetni, akkor ott vagy.
2023. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A viszonyotoktól is függ. A nővérem nagyon közel áll hozzám. Ő csak annyit mondott, hogy nem tudja, min megyek keresztül, de ha szeretnék róla beszélni, ő bármikor meghallgat. Szerintem ez így teljesen rendben volt. Távolabbi rokonok, ismerősök nem tudták, hogy terhes vagyok, még nem voltam 12 hetes, így velük legfeljebb csak jóval később került ez szóba, amikor már magamtól tudtam róla beszélni. Amit nagyon utáltam a vetélés után a "Mikor lesz baba?" kérdés távolabbi ismerősöktől (és ismeretlenektől...).
2023. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mármint ez egy 40 éve megtörtént sztori anyósom nővéréjének a babájával. Első baba meghalt a pocakban szülés előtt, azóta van két fiú. Anyósommal beszélgettünk, valahogy szóbakerült és rákérdeztem, hogy viselték a tesójáék. Erre pedig elsírta magát. Ez így taplóság volt?
2023. okt. 13. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, hát így szerintem nem volt bunkóság.
2023. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bogica0616 ***** válasza:
100%
Nem volt bunkóság, de lehet ő is elvetélt régebben, vagy a tesója nagyon rosszul viselte. A kérdés közben meg eszébe jutottak a rossz élmények.
2023. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki érzékenyebb erre. Én 10.hèten vetèltem el, az is szar volt , de össze sem lehet hasonlítani azzal, hogy szülés előtt hal meg valakinek a babája. Ennek ellenére 40 éve történt és lett gyereke azóta. Szerintem nem volt bunkóság rákérdezni. Anyósodnak joga van úgy érezni ahogy. De nem voltál bunkó, emiatt ne izgulj.
2023. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Én a másik véglet vagyok. Tudom, hogy durva lesz, amit leírok, de vállalom. Én soha nem akarok gyereket, így én szívből örültem a vetélésnek.
2023. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!