Merjek érdeklődni?

Figyelt kérdés

Egy nagyon kedves ismerősöm elvetélt. Szeretnék írni neki, de vacilálok. Én terhes vagyok. Nem akarom, hogy ez jusson eszébe, nem akarom, hogy még rosszabb gondolatai legyenek. Az én babám tök könnyen jött, az övé nehezen. Meg egyébként is...megkérdezhetném, hogy van, de ez egy ostoba kérdéa, amit mindig utáltam. Mégis hogy lenne ezek után? Nem kell sok ész kitalálni. De nagyon sokat gondolok rá, és nagyon szeretnék neki egy kis vígaszt nyújtani. Kérdés, tudnék-e ilyen esetben.

Ti mit tennétek?



2017. jún. 19. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit írnék, hogy hallottam mi történt, ha szeretne beszélgetni, vagy kikapcsolódni esetleg bármire szüksége lenne szóljon nyugodtan.
2017. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy elso irja. En is veteltem el, nekem sokan ezt irtak es jol esett!
2017. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp éli, meg, de te ismered a barátnődet, hogy ő milyen beállítottságú.


Nekem, aránylag még friss az élmény (3 hete történt). Én akkoriban nem akartam senkivel sem beszélni erről és pláne nem akartam, hogy bárki is tudjon róla... vagy szóba hozza (nem is tudtak róla sokan, addig sem... de hiába volt az óvatosságom).


Nekem, idő kellett!


Az elején még a férjemmel sem akartam beszélni róla...(az első 3 napban), aztán... csak a férjemmel voltam képes beszélni róla... később, már jó volt ezt, átbeszélni a legjobb barátommal is, addig nem.


Amit az első írt, jó, de csak a megfelelő időben, hogy az mikor van, azt meg az ismeretségetek alapján el tudod dönteni.


A barátnődnek kitartást, neked pedig, boldog babavárást!

2017. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!