Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 1 hete indult el a vetelesem....

1 hete indult el a vetelesem. Ma voltam uh.n a petezsak kijott teljesen. Szerintetek kipucolodik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mar csak a megvastagodott mehnyalkahattyat latta a doktorno es kisebb rogoket.

2 het mulva ujra kontrol

Tapasztalatok? Velemenyek? Kifog urulni?

Kaptam ergam csepet. Az segit?



#Kipucolodas
2023. nov. 6. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, lényegében már most kipucolódott, már csak a nyálkahártyának kell leválnia. Az viszont jó kérdés, hogy miért nem történt még meg. Most akkor már nem vérzel?

Nekem úgy volt, hogy csak a petezsák távozott tiszta vér kíséretében, mert progit szedtem, a méhnyalkahartya nem vált le. Akkor abbahagytam a progit és 2 nap múlva indult a menstruáció. Viszont egyáltalán nem volt erős, az utolsó napokban meg épp csak pecsételt. Kb.a kezdetéhez 1 hétre mentem kontrollra, akkor már semmi méhnyálkahártyám nem volt. Egy csíkban látott csak 2millit. Fogalmam sincs, hova tűnt, mert sima menstruációm is erősebb szokott lenni🤷🏼‍♀️ De kitisztultam rendesen.

2023. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is most meg van menstruacios verzes es jon nyalas ver

Nagyon remelem levali kitisztul az is szepen

2023. nov. 6. 14:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyalkas* bocsi
2023. nov. 6. 14:12
 4/4 A kérdező kommentje:

Vegul nekem is kitisztult teljesen. Szinte 3 het alatt , szep fokozatosan csokkent a verzes/barnazas.

Voltam uh.n , minden oke

Az elso mensi utan lehet probalkozni

nov. 23. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!