Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van itt olyan, aki könnyen...

Van itt olyan, aki könnyen teherbe tud esni, de a 12.hét előtt elveszti a babár?

Figyelt kérdés

Ha volt kivizsgálàs, kinek mi lett az eredmény? Sikerült azòta teherbe esni és kihordani?


4. terhessègemet vesztettem el 1 éven belül. Minden pròbálkozásra teherbe estem, 2 missed ab, 1 kèmiai és most egy spontán vetélés.


3 gyereket szültem a volt fèrjemtől. Most ùj pàrom van. Lètezhet, hogy nekünk kettőnknek valami genetika miatt nem jön össze egy egészséges terhesség?


Hormonjaim rendben vannak, szervileg is minden ok. Minden hònapban van peteèrèsem, megtapadàssal sincs gond. 40 èves vagyok, pàrom 31. Mit lenne èrdemes kivizsgàltatni mielőtt ùjra pròbàlkozunk?



dec. 11. 06:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteron pótlást próbáltad?
dec. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha más pasitól van 3 gyereked, akkor igen, első körben egy kariotipizálás kellene mindkettőtöknek. De azért a korod is számít, 35 év felett, de pláne 40 felett romlik a petesejtek minősége, nagy részük defektes.
dec. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a petesejtek minőségén is lehet javítani vitaminokkal. Szerintem minél idősebb valaki annál fontosabb
dec. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1-es vàlaszolò, nem mèg. De az volt az első kèrdèsem mikor pozitìv lett a tesztem az orvosomhoz, hogy nem e kellene progeszteron. De itt Angliàban azt a protokollt követik, hogy amìg nem làtjàk uh-n , hogy a terhessèg jò helyen van, addig nem adnak progeszteront.


Tudom igen, hogy a korom is befolyàsolja, ezèrt gondoltam, hogy nem szünetelgetünk, ki tudja èpp melyik hònapban lesz vègre egèszsèges petèm.


Milyen vitamin segìthetne ?

dec. 11. 08:32
 5/15 A kérdező kommentje:
Milyen tìpusù vizsgàlat a kariotipizàlàs?
dec. 11. 08:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Inofolic, DHAE, D vitamin, terhességi vitaminok, akár méhpempő, ezek mind javítják a petesejtek minőségét. Érdekes amúgy, szerintem már valahol olvastam hogy írtad hogy ott nem adnak csak úgy, nekem az orvosom azt mondta látatlanban is, hogy nyugodtan használjam, kicsit aggódtam is emiatt, de szerencsére méhen belül van.
dec. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az összes vetélés azelőtt volt, hogy látták volna ultrahangon az embriót?
dec. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen, elkezdem a mèhpempőt is, terhesvitamint szedek, abban van D vitamin is, meg folsav. A többinek utànanèzek.
dec. 11. 09:04
 9/15 A kérdező kommentje:

Az első màrciusban szèpen fejlődött, a 10.heti uh-nvolt szìvhang, minden ok volt. Volt egy elég durva autòbalesetünk, sùlyosabban nem sèrültem hàla,de sokkos àllapotban voltam. Bementünk uh-ra ès nem volt szìvhang. Elküldtèk tesztre az embriòt, negatìvan jött vissza minden amire vizsgàltàk.


A màsodik kémiai volt.


A 3. ikerterhessèg, 6 hetesen màr nem ùgy nèztek ki ahogy kellett volna, egy hèttel kèsőbb màr egyèrtelmû volt, hogy nem fejlődnek.


Most meg 5-6 hét kôzött vagyok, nem volt meg uh. Most megyek 10-re.

dec. 11. 09:09
 10/15 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt
dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!