Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyire gyakori, hogy 9.,...

Mennyire gyakori, hogy 9., 12. heti ultrahangon nincs szívhang előtte pedig minden rendben volt, normálisan fejlődött?

Figyelt kérdés
dec. 11. 11:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

5-10% ha jól emlékszem

Tanultam róla pár éve.

dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy szívhang után kb 10%-ra csökken a vetélés esélye, de vajon ebből mennyi annak, hogy vérzés, barnázás nélkül legyen gond.
dec. 11. 11:58
 3/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem jol olvastad kerdezo, a betoltott 12. hetre csokken a veteles eselye, 25 % rol, 2 %-ra.
dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

3-4. terhességi hét


A beágyazódás időszaka kb. egy héttel az ovulációt követően kezdődik. Az utolsó menstruációtól számolt 4. héten már a terhességi teszt pozitív is lehet. A terhességek 50-75 %-a szakad meg, mielőtt egy nő a terhességi tesztet elvégezhetné, és csak ritkán sejtik a tünetekből, hogy terhesek lehettek.


5. terhességi hét


Egy 2013-as tanulmány szerint a vetélés esélye ebben a terhességi korban igen változó lehet, átlagosan 21,3 %.


6-7. terhességi hét


A fent említett tanulmány szerint a 6. terhességi hét után mindössze 5 %-ban következik be vetélés. Általában 6 hetes terhesen már látható a szívműködés is az embriónál.


8-13. terhességi hét


Az első trimeszter második felében a vetélések száma tovább csökken, 2-4 %-ban következik be.

dec. 11. 12:13
 5/25 A kérdező kommentje:
3as nézz jobban utána, a 12. hétig sem egyformák az esélyek, attól függ mennyi idős a magzat. Sőt találtam egy olyan külföldi oldalt, ahol személyre szabottan számolja (hány éves vagy, volt e már vetélésed, hány hetes vagy stb.) alapján, hogy mennyi esély van rá. Viszont én arra lennék kíváncsi, hogy mondjuk a 10%ból mennyi az amelyik mindenféle külső tünet nélkül következik be
dec. 11. 12:16
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet erről statisztikát nézni,stb.,ami megnyugtató,de ettől még sajnos bárki beleeshet abba a pici százalékba, akkor meg nyilván nem vigasztal. 12 hét után is hallottam ilyenről,most egy hete pedig egy barátnőmmel történt,12 hetes elmúlt. UH-n derült ki, azelőtt a 9. héten rendbe volt minden. UH alapján valahol utána állt meg a fejlődésben is,sajnos. Engem ezért nem nyugtat a statisztika ebből.
dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ez igaz 6os, viszont engem megnyugtat attól még. Persze, biztosan mindenkinek van legalább 1 olyan ismerőse, aki 12. hét után vetélt el, sőt sajnos olyat is tudok, akinek születés után halt meg a babája. De szerencsére ez nem gyakori.
dec. 11. 12:40
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

statisztika...


nekem 3 vetélésem volt. 13,14,13 hetesen. úgy hogy a 12 hetes genetikai uh-kon minden rendben volt.


Barátnőmnek 2 hete ment el a 18hetes magzat.


nővérem 3 éve 22hetesen vetélt el. pontosabban halt meg benne a baba.


azért mert a net azt írja, na meg mert szerinted nem gyakori, de. Elég gyakori ez is.

dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy kerdezo, mert barki beleeshet abba a par szazelekba.


Korhazban dolgozom, es sajnos egyaltalan NEM ritka a kesoi veteles, kozepidos halal.

dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ezzel mind tisztában vagyok, én még mindig a vérzés és a vérzés nélküli vetélések arányára lettem volna kíváncsi
dec. 11. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!