Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Megjárok több orvost is, de...

Gabriela.s kérdése:

Megjárok több orvost is, de lehetséges, hogy félrenézték az ultrahangot? Vasárnap minden rendben a babával, rá 2 napra már azt mondják missdd ab? (Enyhe pecsételős vérzés, vagy barnázás, de semmi görcs) De ha van szívhang, hogy lehet missed ab?

Figyelt kérdés
2019. máj. 14. 16:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt mondták nem nőtt az embrió, de ha megáll a növésben a méh sem nő tovább nem? Ezért kérdem, hogy lehet-e félrenézni?
2019. máj. 14. 16:35
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem, 8 hkm. :/
2019. máj. 14. 16:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te valamit nagyon félreérthettél. Ha van szivhang, akkor nincs missed ab. Ha már nincs szivhang akkor sajnos vége... :(
2019. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kaptam orvosi papírt is, és 3 nap múlva kellene mennem gyógykaparása.

Addig akarok megkeresni még pár orvost.

2019. máj. 14. 16:43
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy vasárnap rendben volt minden sajnos nem jelenti azt hogy pl. hétfőn is. Ugyanis ha sajnos megáll az embrió szíve, az egy adott masodperc alatt bekövetkezik. Tehát mondjuk vasárnap kettőkor még dobogott, de ha negyed háromkor nézték volna, már nem. A missed ab. amikor megáll a szív, de nem lökődik ki az embrió, ezt sajnos nem igazán lehet elnézni :( De ha műteni kell úgyis megnézik még aznap is. Sajnálom, én is jártam így.
2019. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak! :(

Sajnos én is jártam már így. Semmi görcsöm nem volt, csak leállt a kis szíve. :(

2019. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Még egy kört futok, hátha :(

Azzal nem veszítek semmit. :/

Akiknek volt ilyen, mennyi idő alatt tette túl magát?

Orvosilag mennyit kell várni esetleg az újabb babával és ki- mennyi időt várt vele?

Én most nagyon elkeseredtem, lehet nem is akarok kistesót a nagynak! :(

2019. máj. 14. 17:14
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap mekkora volt a baba?
2019. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekem elment így az első babám 7.héten. Másodiknál emiatt 2 hetente mentem, 9hét 6napnál megint megkaptam a missed ab. beutalót. Másnap a kórházban műtét elött kontroll uh-n viszont vert a szíve, elnézte az orvos előző nap a rendelőben, pedig vagy 10p-ig nézegette :/ Már 5 éves :)

Szóval bármi lehet, egy másod vélemény nem árt, és a műtét elött is lesz kontroll uh.


Nekem az első után 2 ciklus kivárást ajánlott a doki, utána rögtön sikerült is, pedig az elsőre 1.5 évet vártunk.


Nehéz nagyon, én a mai napig gondolok rá sokszor :( Legalább 2hétig nagyon magam alatt voltam, rengeteget sírtam, gyászoltam, és próbáltam túlélni a sok "okos" megjegyzést, miszerint így kellett lennie, mehg ne bánkódjak, "majd lesz másik" gyerekünk :/

Kitartás nektek!

2019. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Vasárnap nem mondott méretet, papírt sem adott az ügyeletes, de jól körbe nézte, azt mondta nem lát semmi aggódni valót, minden rendben van.
2019. máj. 14. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!