Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után természetes ha...

Missed ab után természetes ha félek újra teherbeesni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most lesz 2. hónapja, hogy missed ab-om volt. Mikor dokinál voltam volt szívpulzálás, de aztán kb a 8. hétre elhalt. Műtéttel fejezték be.

Egyelőre nem szeretnénk babát a párommal, de ha belegondolok , félek, hogy ez megint megismétlődhet. Természetes, hogy így rá vagyok parázva? Úgy érzem emiatt félnék is teherbe esni megint :(

Akivel hasonló történt, ő hogy tette túl magát ezen? Mit csináltatok, hogy nem paráztatok rá a következő terhességre?


dec. 28. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor újra terhes lettem, akkor még bele se gondoltam, hogy újra megtörténhet.

Mikor megtudtam, hogy újra babát várok (ráadásul viszonylag hamar, már kereken 4 hetesen teszteltem), akkor paráztam rá teljesen, hogy vajon fog-e fejlődni rendesen.

Ráadásul a kettő között volt egy kémiaim is...

A 12. heti genetikain még eléggé izgultam (na meg persze a Prena eredményének megérkezéséig), de aztán szép fokozatosan sikerült megnyugodni, bár teljesen sosem.

dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Missed AB után már a következő terhességnél majd úgy a 26. hét után fogsz kezdeni megnyugodni, mert ha bármi történik már életben tudják tartani a babát.
dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Missed AB után már nem volt több terhességem, mert a a 3. élő gyermekem után 4.gyermekem lett volna, és szerintem lelkileg lezártam magam az újabb terhesség felé.
dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia missed ab után én is féltem de pár hónapra rá terhes lettem. Hát nem voltam nyugodt mikor orvoshoz mentem és igazam is lett egy újabb vetélés lett a vége . 6 hónap múlva ismét pozi teszt ,ő már megmaradt 37.hétig full stresszeltem és utáltam az egészet(nem a babát)

Amikor megszületett akkor tudtam élvezni a helyzetet. Láttam hogy egészséges és hogy velünk van.

dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a teherbeeséstől féltem utána, hanem már terhesen. Nem mertem beleélni magam, hogy babánk lesz, nehogy nagyon megviseljen, ha őt is elveszítem. Mondták is nekem, hogy hiányzik rólam az a kismama mosoly. A harmadik trimeszterben azért már nyugodtabb voltam. Igazából csak a kisfiunk születése tette helyre a dolgokat, az is csak idővel. Ahhoz is hetek kellettek, hogy rendesen kapcsolódjak hozzá. A második gyerekünknél már nem voltak ilyen gondok.
dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem természetes. Nekem spontán vetélésem volt, de nem sokat gondolkodhattam, mert ahhoz túl öreg vagyok. Vagy belevágok, vagy lemondok róla, mert elszállt az idő. Utóbbi nem volt opció. Most újra terhes vagyok, még csak 6hetes. Hát, maradjunk annyiban, hogy minden nap rémálom. Nem tudom, mikor lehet megnyugodni. Talán szülés után, ha sikerül.

De szerintem, ha mindenképpen akarsz gyereket, nem érdemes emiatt várni, mert ugyanúgy para lesz, bármikor is jön össze.

dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ebben az évben 2 misseb abbom volt. Első baba lett volna. Bele sem merek gondolni egy újabb terhességbe. Rettegek, hogy ismét megtörtenik a baj. Nem tudom mikor lesz az az idő mikor ismét bele merek vágni. Lelkileg még nem dolgoztam fel.
dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7 Kitartást neked. Egy apró információ. Nézz utána-nekem most nincs időm nagyon rá-de hány év kell hozzá, hogy az oltás kiürüljön a szervezetedből. Ha meg van, utána kezdj bele a babaprojectbe. Tenger vetélés, magzat halál, és nagyon sok probléma van és volt a Covid oltáson átesett nők körében, és a beoltott kismamáknál a magzatnál is. egy darabig figyelgettem, de most már nem nagyon.. Ha jól tudom 3-5 év a teljes kiürülés..
dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak megpróbáltam neked keresni, amint elnézem működik ezerrel ezzel kapcsolatban a cebzúra, de ez még fent maradt+ a Mainstream médián próbálkozz információgyüjtéssel: [link]
dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-9!

Novemberben kaptam az oltást, januárban estem teherbe, csak ezt az egy terhességet sikerült kihordanom...


#1

dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!