Szerintetek tul reagalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Nov 19-en volt egy missed ab-m. Eleinte kb semmit nem ereztem, halvanyak voltak a tesztjeim is, majd elkezdtem gorcsolni es elment a baba. Most ebben a honapban pont mara varnam a menzeszem. Tegnap elott 10-es erossegi tesztbol teszteltem egy halvanyat, de nagyon jol lathatot, masnap ugyanezzel a teszttel egy nagyon eros pozitovat. Tegnap munka utan teszteltem egy 25-os x-epillel, ami szinten nagyon jól látható volt, de a mai mintha halvanyocskabb lenne. Nagyon felel, hogy ugyanaz lesu a vege. Holnap szivem szerint elmennek nogyogyaszhoz, de felek h tul korai. Munkaba ha tul sokat allok el kezdek gorcsolni, de amint lepihenek minden rendben. Szerintetek? :((



jan. 17. 09:09
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
❤️mar nem tesztelek tobbet csak nagyon felek az elozo vetelesem utan. Koszonom a valaszokat!
jan. 18. 09:04
 22/27 anonim ***** válasza:
70%
Elhiszem, de a teszt meg a vérvétel se akadályozza meg a vetélést, szóval engedd el a dolgot :) Csak pozitívan, most minden rendben lesz
jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal elvileg 5 hetes 6 napos voltam akkor, de csak ures petezsakot lattunk. 2 het mulva kell vissza menjek.
jan. 30. 12:51
 24/27 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Minden rendben🥰 most voltam par napja orvosnal, azota hallottuk a szivhangot is
febr. 13. 07:13
 26/27 anonim ***** válasza:
Én is 14-én voltam, nekünk is volt már szívhang. 😊 Gratulálok és jó babavárást! Mikorra vagy kiírva?
febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Szeptember 23🥰 gratulalok!
febr. 25. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!