Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes uhn a magzat méretei:...

Jane211 kérdése:

19 hetes uhn a magzat méretei: BPD: 61mm, OFD: 64mm, AC: 197mm, FL: 43mm voltak. A védőnő szerint túl nagy, lehet elszámolták a terhességet, menni kell sürgősen új uh-ra, hogy nincs-e esetleg baj. Szerintetek is csak el lett számolva?

Figyelt kérdés

#elszámolt terhesség #túl nagy baba
jan. 13. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Már nem azért, de az orvos vagy a szonográfus, aki az uh-t csinálta, nem tette szóvá? Meg, ha szonográfus csinálta a vizsgálatot, az azt kiértékelő orvos sem? Épp a védőnőnek tűnik fel?
jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ne egy védőnő elemezze már ki egy genetikai uh.eredményét🙄Bízd ezt az orvosodra a védőnő meg maradjon a kaptafánál.
jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

19 hetes és hány napos terhes voltál vizsgálat napján? 12 hetes genetikain mekkorák voltak a méretek, és pontosan mikor végezték azt a vizsgálatot?


Amúgy ahogy nézem 21-22 hetesnek felelnek meg kb. a méretek.

jan. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

12 hetesen is valamennyivel nagyobb volt,de ennyi eltérés nem volt.

Az ultrahangon hivatalosan pont a 19. hetet töltöttem.

Az orvos is mondta hogy nagy és egy hónap múlva ránèz újra,de azt ajánlották inkább menjek el hamarabb, nehogy baj legyen.

Engem az érdekelne hogy volt-e valaki hasonló helyzetben

jan. 14. 00:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

7+3nál jártam mensi szerint, akkor 7+6nak felelt meg.

12hetes genetikain 13 hetet mondtak rá.

18hetes genetikain 20hetet.

32hetesen 35hetet.

A kiírt napomhoz sosem nyúlt senki, az végig a mensi szerinti maradt.

Senki nem mondta, hogy baj lenne.

Mármint orvos. A védőnő sipárgott mindenért is. Ő a 6.8as terhelt cukprral is kórházba fektetett volna, mert határérték feletti, magas.

Vagy pl a végén azért akart befektettetni, lert 5kg hízásnál jártam a 39.hétre (68ról indultam), ez rengeteg, a kórházba diétáztattak volna.

Szoval ennyit a védőnők tudásáról. Tisztelet a kivételnek.


Végül 39+6on, a kiírt nap elötti nap megszültem. Magától indult be.

3540g és 52cm lett a fiam.

jan. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!