Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek missed ab. volt, hány...

Akinek missed ab. volt, hány hetesen állt le a fejlődés?

Figyelt kérdés

#missed ab #vetélés #leállt a fejlődés
jan. 21. 11:38
A kérdező szavazást indított:
6hetes kora alatt
6hetesen
7hetesen
8hetesen
9hetesen
10hetesen
11hetesen
12hetesen
12hetes kora után
Nem tudom, nem derült ki.
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A nem tudom nem derült ki az hogy létezik?
jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12 hetesen derült ki, de nem lehetett friss történet, mert kisebbnek mérték mint 10 hetesen. Akkor még úgy látták, hogy rendben van, viszont én már nem éreztem terhesnek magam.
jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1! Nekem spontán vetélésem volt, ilyen helyzetben még nem voltam, de ez általában úgy szokott lenni, hogy a következő uh.-n már nincs szívhang. Mivel senki nem jár minden nap, a 2 uh.között bármikor elhalhatott és a méretből kikövetkeztethető, hogy mennyi idősen, de gondolom, nem mindenkit érdekel. Akkora sokk, hogy kisebb gondja is nagyobb annál, hogy azzal foglalkozzon, mikor állt meg a fejlődés.
jan. 21. 17:09
 4/13 anonim ***** válasza:
3as azt értem, de ha 12 hetesen derül ki akkor is nagyjából tudod mikor történhetett
jan. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4! Hogy tudnám már? Pont ez a kérdés lényege. Nem azt akarom tudni, hogy valamikor a 6hetes és a 12hetes uh.között, hanem, hogy konkrétan hány hetesen?
jan. 21. 17:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Értem, bocsánat, azt hittem hogy arra vagy kíváncsi mikor nagyobb erre az esély.
jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6! Tulajdonképpen igen, arra, de nem a hivatalos statisztikákra, mert azt tudom, hogy szívhang után nagy mértékben csökken a vetélés esélye. Viszont ami utána elhal, gyakrabban végződik műtéttel, mint spontán vetéléssel. Itt meg mindig csak azt lehet olvasni missed ab.-om volt x hetesen. Engem meg nem az érdekel, hogy mikor szokták leggyakrabban észrevenni, vagy mikor csinálják meg leggyakrabban a műtétet, hanem, hogy mikor hal el.
jan. 21. 17:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaa, egyébként én elég sok cikket olvastam a témában, mert az első trimeszterben nekem is ez volt a nagy parám. Illetve itt is néztem a tapasztalatokat. Ugye egyszer szívhang előtt van nagyobb hullám ha valami komoly rendellenesség van, illetve a másik 8-9. hét körül mikor kezd fejlődni a méhlepény és kevesebb progeszteront kezd termelni a szervezet. Gondolom ezek azok amiket a 12 hetes ultrahangon vesznek észre
jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8! Köszi, igen, pont az érdekelt, mert én is úgy tippeltem, hogy lehetnek-e ilyen "kritikus szakaszok", amikor gyakoribb, mert valami akkor fejlődik ki és sok esetben nem sikerül megugrani.
jan. 21. 18:14
 10/13 anonim ***** válasza:
Hormon szempontból ez a kritikusabb. Viszont fejlődési rendellenességek szempontjából szinte az egész első trimeszter, mert akkor fejlődnek a fontosabb szervek. Hány hetes vagy?
jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!