Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után azonnali...

Missed ab után azonnali terhesség?

Figyelt kérdés

1 hónapja volt műszeres befejezésem a 11. Héten.

2 héttel később voltunk együtt először.( addigra elmúlt a vérzés)

Igaz nem védekeztünk, mert úgy voltam vele hogy eddig sem ment könnyen most biztos nem lesz belőle semmi.

Azóta még nem jött meg, de teljesen olyan tüneteim kezdenek lenni mint amikor tényleg terhes voltam. Tesztet nem csináltam mèg, nem tudom mikor volt pete érésem nem is nézegettem a hónapba. Szerintetek lehet baba? Vagy ennyire megváltozott a menszesz előjele?? volt így valaki?


nov. 29. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

“1 hónapja volt műszeres befejezésem a 11. Héten.

2 héttel később voltunk együtt először.( addigra elmúlt a vérzés)”


????

Minimum négy hét helyett?

Intelligens, felelősségtudatos nővé kellene érned.

Olyan petefészek, vagy méhgyulladást kaphatsz, hogy a földet kaparod a fájdalomtól.

Hogy nem vérzel, az egy dolog. De a seb gyógyulása még tart.

Az embernek megáll az esze.

nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Jézusom nagyon nem vártad meg a tisztulási időt. Ennyire nem lehettek ösztönlények...
nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia

Csak hogy kapjál normális választ!

Sokat tud változni a ciklus. Nyilván csinálj tesztet bár ha magas volt a hcg szinted az lassan is ürülhet.


A jelenlegi protokol hogy a verzés elmultával +2-3nappal már lehet próbálkozni.

És csak jelzem hogy már lombik elött is van hogy részlegesen kapargatják a méhet hogy frissebb szövethez hátha jobban kapcsolódik.

nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Lepontozni meg felelőtlenül szexelni.. ahhoz értesz!
nov. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4es

Te meg bután észt osztani ahhoz értesz!

nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az orvosom mondta hogy a vérzés elmúlta után 2-3 napot még várjunk és utánna nincs mitől tartani..

De nem is ez volt a kérdés🫣

3-mas köszönöm a választ😊

dec. 6. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!