Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Méhen kívüli terhesség -...

Méhen kívüli terhesség - Novemberben volt egy méhen kívülim, 7 hetesen műtöttek. Hányan vagyunk itt hasonló cipőben? Osszátok meg a sztoritokat.

Figyelt kérdés

Az én műtétemnél szerencsére nem kellett semmit eltávolítani a magzaton kívül, mert a petefészkemen volt a baba. Erre nagyon kicsi az esély, de állítólag az utóbbi időben sokkal több a méhen kívüli terhesség, s mint kiderült, a környezetemben is sok hasonló eset volt. Nem akarom betudni semminek, ami az elmúlt években jelent meg… :(

Tapasztalatok?



jan. 30. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én senkit se ismerek személyesen, akinek lett volna valaha is méhen kívülije. Szerintem csak azért érzed így mert veled is megtörtént.


+ nem kell minden sz@rt a covidra vagy oltásra fogni és konteokat gyártani.

jan. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetlen egy nőt ismerek akinek volt, most kB 70 éves és a műtét után sose lett saját gyermeke. Olyat akinek mostanság lett volna nem ismerek.


Vetélés az gyakori (volt nekem is), de a méhen kívüli az ritka.


Lombikos csoportokban is benne vagyok, ott inkább azok az extrém esetek jelennek meg akiknek kettő is volt és emiatt mindkét petevezetékét eltávolították, vagy egyik oldalon méhen kívüli volt másik oldalon zárt petevezeték. Náluk általában van valami előzmény, pl gyakori felfázás, méhgyulladás, endometriózis, ami indokolja hogy miért volt hajlamuk petevezeték problémára. Ezek ugyanolyan gyakoriságúak voltak 5-10 éve is mint most.

jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak itt ilyen gyakori. Egyet se ismerek, de, ha ezt az oldalt olvasom, tényleg olyan, mintha mindenkinek lenne.

Mondjuk, bocs, hogy a te károdon, de engem most picit megnyugtattál. Én most a 2.trimeszteri vetéléstől rettegek(korai már volt) és most ugrott be, hogy lehet, az is így van. Csak itt tűnik soknak.🤔

jan. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!