Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberbe nem jött meg így...

Novemberbe nem jött meg így csináltam egy tesztet. Ami bizony pozitív volt. Sajnos mire a kapott időpontra mentem volna orvoshoz elkezdtem vérezni. Elvetéltem ezt a hcg is bizonyította, hogy volt baba? .

Figyelt kérdés
Most Januárba újra pozitív tesztem volt gyorsan mentem az orvoshoz. Bizony baba. Viszont az orvos azt mondta mivel nem bizonyított az előző terhesség orvosilag így nem jegyezhető fel terhességnek, hiába mutatta ki a véremben a hcg-t. Utánna persze voltam a párommal de nem 2 héttel utánna. Viszont a baba pedig akkora. Talált a magán doki egy ürülő hematómát ami megmagyarázná a vérzést, és azt mondta hogy az előző baba nem biztos hogy elment csak később kezdett fejlődni,viszont a hcg-re nem tudott magyarázatot adni.

2020. jan. 31. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de semmit sem értek. Mekkora terhességet állapított most meg az orvos?

Mi a kérdés egyáltalán?

Miért fontos h novemberben terhes voltál e?

2020. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdés, hogy most elvetéltem-e vagy sem. Mert 2 orvostól sem kaptam igazán választ.
2020. jan. 31. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvos meg tudja állapítani, hogy novemberben lettél terhes vagy januárban!
2020. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem azt mondta most a doki h tizen x hetes terhes vagy, akkor a novemberi nyilván kémiai terhesség vagy vetélés volt.
2020. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"Viszont a baba pedig akkora" Mekkora? Több hónapos?
2020. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem nem tiszta, most akkor kerdes, hogy november óta vagy e terhes vagy janu@r? V hogy? Ezt nem értem. Azt írod, hogy akkor a "baba", mekkora? És, hogyhogy nem tudott a hcg re magyarázatot adni, mikor azt mondta, hogy "nem biztos", higy elment? Ez tök összevisszaság. Myen doki az aki nemtudja biztosan, hogy elment és, hogy mi van a hcg vel?
2020. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most vagyunk méret alapján 8 hetesek. Mivel 12 napig véreztem így nem voltam együtt a párommal. És lelkileg sem voltam a toppon..és nem kaptam normális választ az orvosoktól, a méretet még megmagyarázta de a hcg -t nem tudta.

Vetéléskor kimutatták a vérembe. Egy hét múlva már nem volt. Így lehet karácsony után fogant ..ahhoz pedig nagy a baba.

De nem is rágom ezen magam inkább örülök neki és kész. Köszönöm a válaszokat.🙂

2020. jan. 31. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt, ugye, tudod, hogy a terhesség korát nem a fogantatástól, hanem az azt megelőző menstruáció első napjától számolják, illetve nagyon szabálytalan ciklus esetén vagy a középidőtől eltérő időben történő peteérés esetén onnan számolnak vissza kb. 2 hetet? Vagyis amikor megfogan a baba, már kb. két hetes terhes vagy... :)

Én sem értem pontosan, amit leírtál, de szerintem itt lehetett valami gubanc... Így már stimmel a dolog?

2020. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!