Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Nem jól fejlődő terhesség...

Nem jól fejlődő terhesség kinél milyen mikor halt el?

Figyelt kérdés

Sajnos nem jól fejlődik az embrió, alig nőtt és még mindig csak minimális szivcső pulzàlàs van. Egy hete is ugyanez volt.

5 hetesnek felel meg, pedig 7 hetes vagyok.

Egyértelműen kromoszóma hibànak gondolja a doki.

Most meg kell várni, hogy elhaljon és akkor elvileg beindulhat a vetélés vagy tudnak gyógyszerrel indítani.


Valakinél volt ilyen vagy hasonló?


febr. 15. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem élő terhességet csak az abortusz szabályai alapján szakítanak meg művi úton, szóval úgy gondolom, hogy célszerű inkább megvárni, míg nem lesz életjelenség. De ha abbahagytad a progeszteronpótlást, akkor ez hamar be fog következni, míg a vetélés beindulására nincs garancia.

Mikor kell visszamenned?

febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Abbahagytam, de eleve nem használtam sokat, csak 100 mg-ot. De ahogy abbahagytam, visszajöttek a terhes tünetek, pedig már teljesen elmúltak, és sokkal erősebben jöttek vissza. Egész nap émelygek, bàrmit eszek, attól êmelygek, a melleim keményebbek lettek....


Két hét múlva :(

febr. 15. 21:12
 3/19 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy célszerű megvárni, de ki tudja, meddig vegetàl szegény, lehet még kicsit növekszik is.
febr. 15. 21:13
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
És itt az újabb kérdésed.
febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen, és?


Nem annyira kellemes émelyegve vàrakozni ki tudja meddig. Hátha másnak is volt hasonló, és még osztja a tapasztalatàt.

febr. 16. 11:24
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Idióta vagy, még él a gyereked ..

Mi lenne ha egy kicsit reménykednel?


Egyáltalán nem biztos, hogy elfog halni


Én biztos várnék, meg történhet valami..

Biztos nem hajtanam el magamtól a gyerekemet, amikor még el, nem is biztos, hogy el fog halni.

febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

6!

Hagyd...

Más nő ebben az esetben rohanna másodvéleményt kérni másik dokitól, hátha ez a doki csak benézett valamit, ő meg egyből abbahagyta a progit és várja a vérfolyamot, hisz már a vizsgálat előtt is a vetélést várta.

Ez van, az ő dolga, az is csak rá tartozik, ha abortuszra megy.

Ahogy az is, ha még 8 kérdést ír ki arról, hogy mikor indul már be a vetélés, csak én azokat már elkerülöm, mert felhúzom magam rajta mindig...

febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

?????


1 hét alatt 2mm-t nőtt és a 7. héten még nincs szivhang!!!


Veletek mi van?Miben bízzák?


Amúgy muszáj kívánom a két hetet, addig semmit nem tehetek és a doki mondta, hogy hagyjam abba a profit.

febr. 17. 16:19
 9/19 anonim ***** válasza:

És mi van akkor ha nem vagy még hét hetes, csak hat?

Mi van ha késett az ovud?

Miért várod ennyire a vetélést?

febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mert az orvos azt mondta, hogy már lát bevérzést is, valószínűleg megindult már, és hogy ez nem működő terhesség
febr. 17. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!