Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5 hetesen barnázás, szabályos...

5 hetesen barnázás, szabályos de üres petezsákkal. Hiába mentünk segítségért, nem kaptunk gyógyszert hogy legyen esélyünk?

Figyelt kérdés
Most mit tegyek, hová menjek, üljek ölbe tett kézzel és várjuk a csodát?
márc. 10. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ennyit tudsz tenni. Várni. 5 hetesen nincs semmilyen csodaszer ami megállít egy vetélést. Kivéve, ha igazoltan progeszteron hiányod van, de az nem olyan gyakori.
márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a meddőségiben a sorozatos vetélések után azt mondta a kezelőorvosom, hogy nincs csodaszer, de a nyugalom segít. Egy-egy pohár jó minőségű vörösbor segít ellazulni.

A doki Dr. Krizsa Ferenc volt, ő kezelte Ördög Nórát is, Neki is ezt mondta, ő interjúban is elmesélte.

Próbálj megnyugodni, ez a legtöbb, amit tehetsz. Drukkolok nagyon!

márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni, ez ilyen sajnos.

Erre semmilyen gyógyszert nem tudnak adni. Max vérzéscsillapítót, ami valójában c vitamin.

Ha egy baba meg akar maradni, meg fog. Ha nem akar, fejre is állhatsz, akkor sem fog


Hidd el, nagyon sokan átéltük ezt, tőbben mint hinnéd.

márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen kezdtem barnázni, 1x vérzés is volt, felhívtam a nőgyógyászatot, aztmondták pihenjek, mert ekkora terhességel sajnos úgysem tudnak még mit csinálni. 8 hét 2 napos korig folyamatosan barnáztam/véreztem. 8 hét 4 naposan voltam magán dokinál, mindent rendben talált. 11 hét 2 naposan erősen görcsöltem, enyhe barnázásom volt, bementem az ügyeletre, mindent rendben találtak, nem látták a vérzés okát. Most 14 hetes vagyok, néha görcsölök, ritkán törléskor van egy kicsi barnázás. De már nem stresszelek rá túlságosan, mert sajnos nem tudnak vele tényleg semmit sem csinálni. :/ próbálj megnyugodni, és pihenni 🙂
márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!