Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szaisztok, január 16-án...

Szaisztok, január 16-án volt az uccsó menstruációm első napja… vasárnap nagyon halványan barnáztam, ekkor voltam kb 5+5 hetes. A doki nagyon megijesztett, szerinte a 7 mm-es petezsák kicsi, és azt mondta lehet nem fejlődött tovább a babóm!?

Figyelt kérdés
Pénteken kell visszamennem, progesteront szedek, szinte elmúlt a barnázásom, viszont amikor hazajöttünk volt egy csepp vér is… Annyira félek hogy nem lesz már velem…volt aki hasonló helyzetben volt és megmaradt a baba? Illetve jót jelent ha az utrogestantól elmúlt a barnázás?

febr. 28. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél barnáztam elment a baba.Majd a másodiknál is 2szer majd a harmadik terhességnél is barnáztam még a 12.hét után is összesen 3szor ők velem maradtak.

Utrogestant kaptam én is.

A csepp vér lehetett a vizsgálat miatt is ha esetleg hüvelyi ultrahang volt. Pihenj sokat és szúrkolok hogy minden rendben legyen 😊

febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bízok a legjobbakban, de lelkiekben azért próbálok a legrosszabb forgatókönyvre is felkészülni. Mindenesetre kis reményt ad, hogy neked 2 babódnál nem volt gond. :) jelzek mi volt pénteken…. Szörnyen lassan telnek a napok.
febr. 28. 20:47
 3/14 anonim ***** válasza:

3 vetèlès utàn novemberben ùjra poitìv lett a tesztem. 4 hét 5 naposan elkezdtem durvàn vèrezni, gondoltam is, hogy itt a vège ennek a terhessègnek is. De azèrt bementünk èjszaka a kòrhàzba, ahol csinàltak uh-ot és legnagyobb meglepetèsemre mondtàk, hogy ott a petezsàk, 8 mm ès a szikhòlyag 1.5 mm. 5 hèt 5 hetesnek felel meg. Haenatoma miatt vèreztem. Kaptam progeszteront, utàna még egy jò pàr napig barnàztam, de azòta teljesen rendben minden, a baba szèpen fejlódik, haematoma felszìvòdott. Most a hètvégèn volt egy-kèt csepp barna a betètemen, bementünk megint, megvizsgàltak, babàra is rànèztek, minden ok. Azt mondtàk egy kevès barnàzàs a terhessèg bàrmelyik szakaszàban előfordulhat ès normàlis.


Nagyon szorìtok hogy nàlad is minden rendben legyen. Figyelem a kèrdèsed, majd ìrd meg lègyszi pènteken, hogy mi volt.


17 hetes km

febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolsò vagyok, annyit mèg,hogy a màsik 3 vetèlèsnèl egyiknèl se barnàztam vagy vèreztem. Missed abok voltak, nem spontàn.
febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtad! Nem tudom a doki miért ijesztgetett akkor a kis petezsákkal, főleg hogy 1-2 nap csúszás akkor is lehet ha közép időben fogant… írok mindenféleképpen, boldog babavárást kívánok! <3
febr. 28. 22:15
 6/14 anonim ***** válasza:
5+2 volt a petezsák 4,5 mm :) ma fél éves a lányom. szóval szerintem nem kicsi a 7 mm 🙂
febr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, sajnos semmi jó hírem nincs…. Petezsáknak még kisebbet mértek ma, vissza kell mennem megint egy hét múlva mert azt mondták bármi lehet… nem értem miért kínoznak…. Nem hallottam még olyat hogy zsugorodó petezsák mellett megmaradt volna a baba…:/
márc. 1. 11:35
 8/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Sajnálom. Én se értem mièrt kell még visszamenni. Nekem volt terhessègem, ahol nem zsugorodott, de nem is nőtt a petezsàk. Missed ab lett. :(

márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Természetesen szednem kell tovább az utrogestant is, és nagyon fura hogy az ultrahangos és az orvos is azt mondta hogy bízni kell mert bármi lehet…sőt azt mondták 50-50…. És biztos bennem van a hiba, de engem bosszant, hogy hiába való reményt keltenek bennem, mert akárhogy is így még mindig reménykedek kicsit… holott ésszel tudom hogy esélytelen a dolog, csak nehéz elfogadni…
márc. 1. 18:19
 10/14 anonim ***** válasza:

A petezsàkon kìvül làttak szikhòlyagot is? Most már több mint 6 hetes vagy igaz?


Utolsò vagyok.

márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!