Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kinek mikor jött össze vetélés...

Kinek mikor jött össze vetélés/ missed ab után a baba?

Figyelt kérdés
Nagyon elvagyok keseredve, 1 évbe telt mire nagynehezen összejött a baba, aztán lett egy terhességem, 10 hetes kora körül leállhatott a fejlődésben, de csak most a 13. hetben vettem észre, mert kontroll vizsgálatom, pont pár napra lett volna amikor elkezdtem vérezni és mentünk az ügyeletre ahol egyből bent tartottak, majd ki is műtötték a babám. Most nagyon kétségbe vagyok esve, főleg hogy nehezen is jött össze, hogy vajon pár hónap múlva ha újra próbálkozhatunk majd sikerül e pozitívat tesztelni, és ha igen nem lesz e megint baj. Valaki valami hasonló tapasztalat vagy jótanács?

márc. 10. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hónap alatt sikerült ami vetélés lett, a dokim 1 vérzést mondott hogy várjunk(sok helyen olvastam ilyen könnyebb utána újra teherbeesni) 2.hónapban + lett a tesztem, lassan 5 éves a fiam azóta
márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Csak tapasztalatot tudok írni (nyilván én szerencsés vagyok, más sokáig küdz egy újabb terhességért): Hasonlóan voltunk. 13hónap után sikerült, 8hetesen megállt a fejlődése, de nem indult be a vetélés (egyáltalán, sem görcs, sem vérzés), missed ab lett. Ez volt márciusban. Az orvos azt mondta, hogy akár a következő ciklusban próbálkozhatunk, de nekem kellett kis idő, júliuban vágtunk bele újra, októberben terhes lettem. Már első osztályos, makk egészséges 🙂.
márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap után jött össze , de elvetéltem tavaly februárban 11. hèten (már 8 hetesen leállt a fejlődésben) Sajnos most jött csak össze újra. Még csak 6 hèt 2 napos vagyok. Kb. 8-9 hónap volt megint amit próbálkoztunk. Nem mindig egyforma hosszú a ciklusom, szóval nem is mindig jókor voltunk együtt. Lehet, hogy nektek sokkal hamarabb összejön a vetélés után. Annyi ilyet is hallani. Sajnálom és szorítok, hogy nektek kevesebbet kelljen várni. (Tesómnak pl. sajnos nem vetélése volt , hanem terhesség megszakítása a 23. hèten 😥decemberben és máris összejött a baba újra. Reméljük ezúttal minden rendben lesz)
márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem 2 vetélés volt és mindig 6 hónap múlva sikerűlt újra
márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hónappal missed AB után sikerült.
márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első missed ab utàn 2 hònapra, ami kèmiai lett, következő hònapban megint sikerült, sajnos az is missed ab lett és rà egy hònapra ùjra terhes lettem, most vagyok 19 hetes kismama. Szòval 7 hònap alatt 3-szor voltam terhes. Ès most a 3-al vègre minden ok.
márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5.próbálkozásra jött össze, de spontán vetélés lett a 6.hétben😢 Beágyazódási nehézségem volt, ami miatt műtétre készültem+ 40 fölött vagyok már sajnos. A 2.a műtét előtti hónapban jött össze, szintén 5.próbálkozásra. Vele most vagyok 17hetes. Remélem, rendben lesz🙏

Egyébként a vetélés után én is ilyen elkeseredett voltam, volt is erről kérdésem. Ott van néhány pozitív történet, meg a szavazás is biztató. Drukkolok neked!🤞

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

márc. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 27 vagyok, első terhességem volt és mindketten egészségesek vagyunk, csak ez ad kis erőt, hogy reménykedek hamar sikerül megint majd és minden rendben lesz akkor már
márc. 11. 07:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 5 hónap alatt lettem terhes. 9 hetesen műtéttel vették el, leállt a fejlődésben.

A műtét utáni vérzés elmúlásával azonnal próbálkozhattunk.

Műtéttől számolva 28 napra megjött, majd a 2.már nem jött meg.

2,5 éves ma már.

márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem kb. 9-10.héten leállhatott a fejlődés, 11. héten missed ab, kiműtötték.

Mi kihagytunk 3 hónapot, majd utána az első "éles" próbálkozásból baba lett :) Ma már 5 éves.

márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!