Missed ab vagy mègsem ?

Figyelt kérdés
menszim feb 22 volt utoljára ..sokszor jártam vizsgálaton mert fájt a hasam gorcsoltem de akkor nem találtak semmit hiába a tesztek és a hcg nem volt terhesség ..majd 4nappal ezelott ismét bekultek uh ra ..ott már felritkulas látszott valószínűleg későn fogant mondták. De még nem biztos baba e ..vissza küldtek hcg re ami szépen emelkedett. Rá 2 napra újra uh ..ott már látszódott a petezsaknak tűnő valami amit az orvos mondott mellette hematoma Cysta is van. Aha volt a papírra írva hogy petezsak élet jelenség nem található ezért missed ab . Elis küldtek vérvételre hogy minden el legyen intézve .. ma elmentem az altató orvoshoz is mivel oda küldtek nagyon rossz volt mert a mellem is alig fájt mondtam is akkor biztos elhalt tényleg a terhesség olyan rossz . Majd mikor bementem azt mondta az orvos hogy missed ab gyanu?? Mondtam igen ..de 10nap múlva az orvos mondta menjek vissza uh ...ezt az altató orvosnak mondtam ..majd mondta az altató orvos ha el veszzuk a babát akkor minek kell mennie 10 után uh .mondtam mert aztondta az orvos hogy ha 50-50%hogy megmarad e vagy sem de lát jót inkább nem.....furcsaltam is akkor minek még az altató orvos.. erre az altató orvos azt mondta menjen haza mert nem az lett írva a papírra hogy ténylegesen megszakadt ha nem gyanúval van itt..és ha koraterhes akkor még fejlődhet és szivhang is lehet.. majd akkor jöjjön vissza ha 10 múlva tényleg semmi de semmi nem bizonyítja azt hogy már nem él a perzsák és tényleg üres ..nézett is az orvos és az asszisztens hogy minek küldtem ide még ilyennel.. nem tudom mi legyen félek is ne hogy a babának vagy nekem legyen valami bajom..első baba éveket vártunk rá ..és ez van..bocsánat hogy hosszú ..csak azért írtam valaki járt e így hogy missed ab de meg sem lett az és minden jó lett végül
ápr. 6. 11:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákert benne gyorsan írtam
ápr. 6. 11:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Haljak meg, ha értem mit akarsz írni...


Ki küldött az altató orvoshoz? Ki mondta, hogy műteni kell? Vagy mi van? Hány hetes lennél?


Ez az irás olvashatatlan számomra

ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké leírtad, hogy miért mentél orvoshoz, de nem gondolod, hogy tök felesleges volt? Hány naposak a ciklusaid? Ha 4 napja voltál ultrahangon akkor is csak 5+4 napos terhes lehettél a vizsgálatkor, ha mondjuk 28 naposak. Nekem 5+3 naposan petezsák volt csak életjelenség nélkül(de erre is készűltem, de kellett papír, mert nem dolgozhattam abban a munkakőrben, mert káros lehet a magzatra) most pedig 28 hetes várandós vagyok. Ezerszer tudom ismételni magamat, hogy felesleges ilyen korán rohangálni, mert csak ez van belőle. Miért nem lehet megvárni a 6-7. hetet, ha ennyire rátudsz stresszelni? Felesleges köröket futsz pillanatnyilag.
ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez majd 10 nap mulva kiderul, a kerdesedre a valaszt meg az orvosok se tudjak, emiatt kell varni.
ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ma elmentem az altató orvoshoz is mivel oda küldtek nagyon rossz volt mert a mellem is alig fájt mondtam is akkor biztos elhalt tényleg a terhesség olyan rossz


Ebben nem hibák vannak, ez egy katyvasz. Hova mész te szombaton altatóorvoshoz?

ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondták, hogy 10 nap múlva UH és ha nem fejlődik akkor kell intézni az altatóorvost? Szerintem valamit nagyon félreértettél.
ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Vagy megmarad vagy nem.

Ha február 22-én menstruáltál utoljára, akkor még csak most kellene egyáltalán először orvoshoz menned jövő héten és még nem biztos, hogy látna szìvműködést ha pl később fogant nem középidőben.

Altató orvoshoz meg pláne nem küldene a doki, azt szerintem is te értetted félre, a kontroll UH után kellett volna csak menni. Ilyen kis terhességnél még legtöbb esetben spontán lezajlik a vetélés ha úgy alakul.


Várd ki türelmesen a következő ultrahang időpontot és meglátjátok fejlődik-e. Totál feleslegesen stresszeled magad és szaladgálsz bárhová is ilyen korán.

ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja.
ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!