Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan lehet ezen túl esni?...

Hogyan lehet ezen túl esni? Miért nem érti meg a barátom? Lehet hogy csak én képzeltembe hogy a nővérke a hibás? 2 hete történ utána lehet már szeretkezni?

Figyelt kérdés
2 héttel ez ellőt elvetéltem 5 hetes terhes voltam. De bele vagyok betegedve hogy én tehetek az egészről. Szeretkeztem a párommal és utána kis vér jött is másnap több jött és bementem a kórházba megvizsgáltak nyugtattak hogy semmi gond nem lesz. Másnap jött egy nővérke beadott valami injekciót hogy az orvos utasította erre de az a orvos meg se nézett. Be adta és fél óra múlva úgy éreztem szétszakadok kimentem a wc-re és ott vetéltem el a nővérek nem foglalkoztak velem én meg nem tudtam mi történik első terhesség volt. Igaz párom nem akarta mert ez véletlen terhesség lett igaz fiatal vagyok 19 éves de nagyon rossz mert párom végig abortuszt akart én meg majd nem megtettem de nem ment nem akartam. Beletörődött a döntésebe és utána veszítem el annyira rossz nem bírom kiheverni :'( :'(. most meg már szeretne velem lefeküdni de nem is tudom mikor lehet ilyen elvetélés után. Meg lelkileg se vagyok ott :'(

2012. okt. 9. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Szia!! Nagyon sajnálom ami veled történt:( de ha nem gond megosztom veled az én történetemet is..


Csütörtöki napon délután nőgyógyászatra mentem, mondtam a dokinak, hogy szinte alig érzem a babám mozgását. Ekkor voltam 24 hetes terhes. A doki megvizsgált, azt mondta, hogy minden rendben van. Ott volt ekkor a védőnő is és megnézte a picim szívhangját. Beírta a kiskönyvembe, hogy JÓ SZÍVMÜKÖDÉS. Aztán másnapra kértem egy beutalót ultrahangra, mert mindenképp látni akartam a babámat. Bementem másnap a kórházba, feküdtem az ágyon és a doktornő kérdezte, hogy mikor hallgattak utójára szívhangot( AMI UGYE ELÖTTE VALÓ NAP VOLT) ö pedig rávágta , hogy az lehetetlen, mert a baba MÁR EGY HETE biztossan meghalt bennem. Másfél hétig feküdtem bent a kórházba, indítással meg kellett szülnöm a kislányomat. 5 napon keresztül minden délelött oxyval indítottak és 6. nap szültem meg a halott kisbabámat.


Szóval erre sajnos csak azt tudom mondani, hogy ez a magyar egészségügy..sajnos:((


Ez idén májusban volt, 18 éves vagyok és próbálom jobb szemmel látni a világot. Tervezgetjük a párommal a közös jövőnket és a sorsra bízzuk a második kisbabánkat.

De ezt soha nem fogom tudni teljesen feldolgozni.


Tudom, hogy mindenki ezt mondja, de te is fiatal vagy.

Lehet még nagyon sok kisbabád.:) Úgyhogy csak POZITÍVAN::) és KITARTÁS:)

2012. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

Őszintén sajnálom, ami veled történt. Én megpróbálnék utánajárni (esetleg a zárójelentés alapján), mi is történt veled konkrétan és hogyan tovább, ha már akkor nem tájékoztattak.

A fiúd meg egy érzéketlen tuskó, oldja meg magának.

2012. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

A zárójelentésedet nézd meg, azon elvileg minden gyógyszer, injekció szerepel amit a kórházban kaptál. Nekem tippem sincs, mit kaphattál.

Vetélés után 2 héttel még nem ajánlott nemi életet élni. Várj még legalább 2 hetet vele.

A pasid meg egy tuskó!

2012. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

kérdező, őszinte részvétem, várj még az együttléttel egy darabig.

első válaszoló, neked is őszinte részvétem, nem bírtam könnyek nélkül elolvasni az írásodat. :(

2012. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kedves 1. válaszoló. Amikor nézték a szívhangot, te hallottad a babád szívét?
2012. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szívhangot én is hallottam, aztán utána derült ki, hogy az az enyém volt.
2012. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És, nem vittétek ügyvéd elé a dolgot?
2012. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem, mert azt mondták, hogy úgysem érünk el vele semmit, mert ennyi idősen éreznem kellett volna, hogy nem mozog a béby.
2012. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Döbbenet, hogy manapság következmények nélkül történhetnek ilyesmik. Sajnálom! Kérdező, keress egy kedves, rendes fiút!
2012. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%

Azért is durva, hogy az anyuka szíverését hitték a baba szívverésének, mert az övé sokkal gyorsabb, mint egy felnőtté. Borzasztó, hogy milyen dolgok törtnénhetnek meg!


Kérdező, téged megvizsgáltak a vetélés után? Mármint, hogy minden távozott-e belőled? Ekkor kellett volna mondania a dokinak, hogy meddig nem lehet nemi életet élni. Járj utána milyen injekciót kaptál!

2012. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!