Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a jó döntés ilyenkor?...

Mi a jó döntés ilyenkor? Hibás a férfi ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van egy ffi, aki 32 éves, összejön egy 41 éves nővel. A nő egy év múlva felhozza, hogy gyereket szeretne, mert lassan kifut az időből. A ffi megmondja, hogy nem érzi biztosnak a kapcsolatukat, nem tud semmit ígérni hosszú távon, de a nő nyomására gyerekük születik. Ezután még 1 évig együtt vannak, majd a ffi már nem bírja tovább és elhagyja a családot.
2010. nov. 26. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
ő megmondta, hogy nem érzi biztosnak a kapcsolatot, nincs felkészülve a babára, ezek után miért lenne hibás?
2010. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem hibás...
2010. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát egy 32éves férfi felelősséggel tartozik a babáért!hisz már felnőtt!Viszont ha ő megmondta, hogy nem biztos , hogy együtt maradnak akkor a nő sem háboroghat úgy, mintha egyik napról a másikra lelépett volna a férfi!Nehéz...
2010. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóval értek egyet.
2010. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak olyan furcsa, ilyen erővel spermabankba is mehetett volna a nő. Najó, kap gyerektartást.

De akkor most végül rendes a pasi vagy szemét? Mert ugye nem egyértelmű.

2010. nov. 26. 10:56
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem hibás.

De a gyermekért felelősséggel tartozik.


Viszont egy szerelmes,boldog,frissen anyukává lett nőnek legyen az akárhány éves is,próbáld meg elmagyarázni,hogy "Bocsi,én előre szóltam"

2010. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyértelműen rendes

ő szólt előre, nem jött össze, és fizeti a gyerektartást

mi kellene még? Maradjon a nővel és tegyék tönkre egymást egy nem működő kapcsolatban, amit a gyerek is erősen megérez?

2010. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is rendes, és a nőnek nem háborognia kéne, hogy miért hagyja ott egy kisgyerekkel
2010. nov. 26. 11:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma 10:54es vagyok

nem hibás a férfi, főleg ha fizet gyerektartást is!

2010. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Azt gondolom, ha az a férfi nem akarta igazán azt a babát, akkor miért nem használt gumit. Ha összejött a baba, mert ő sem védekezett, akkor egyértelmű a felelőssége.

És ha ő is belement nyomásra, vagy nem nyomásra abba, hogy jöjjön akkor az a baba, akkor igenis szerintem hibás a férfi.

2010. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!