Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után (7 hetesen...

Missed ab után (7 hetesen volt), hány menstruációt vártatok meg az újbóli babapróbálkozás előtt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 4,5 hétig véreztem, utána 2x jött meg, a 2. után megfogant a baba.
2013. máj. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
oszinten? egyet sem 10 napig vereztem 2 het szexmentes idoszak aztan nem jott meg tobbet mert terhes voltam.
2013. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én neves dokihoz járok és azt tanácsolta, műtét utáni első menstruació után lehet próbálkozni! És esélyesebb is a sikeres kihordás! Nekem is 7 hetesen volt nemrég.
2013. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 7 hetesen volt. Műtét után 5 héttel megjött az első menstruációm, vártunk még kettőt, és utána pórbálkoztunk. Aztán két menstruáció után sikerült. Problámamentes terhesség után megszületett a makegészséges babánk.
2013. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!


Nekem januárban volt missed ab.-om, megvártuk az elsőt aztán terhes lettem, de elvetéltem még a legelején. Most áprilisban megint összejött és eddig úgy néz ki most talán minden rendben lesz (legalábbis remélem).

2013. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem értem, 3-4 hétig mi nem is szexelhettünk, nemhogy próbálkozhattunk, és 3 hónapig még nem is próbálkozhatunk. Neked nem ezt mondta az orvosod?
2013. máj. 29. 18:03
 7/8 anonim válasza:

3 hetet mi is vártunk az együttléttel, addig védekeztünk, majd miután megjött először, utána elmentem kontrollra és azután próbálkoztunk. A kórházban nem mondták csak a körzetis hogy ő 3 ciklust javasol várni. Amúgy tudtam hogy mi a helyzet, mert sokat olvastam utána. Én azért döntöttem így mert én egyáltalán nem is akartam a műtétet, de mondjuk úgy rám erőltették. Azért nem akartam mert teljesen kitisztultam (ultrahang szerint is) és ugye várni kell utána 3 hónapot. Teljesen feleslegesnek éreztem a beavatkozást és utólag meg is bántam hogy hagytam hogy hozzám nyúljanak. Nekünk most áprilisig volt időnk hogy összejöjjön a baba különben vissza kell mennem dolgozni legalább egy évet, de én nem szeretnék nagy korkülönbséget és amúgy is most benne vagyok a babázásban és később nem biztos hogy lenne erőm elölről kezdeni az egészet. Olvastam hogy van aki elvetél ha hamarabb próbálkozik, van aki még az első menzeszt sem várja meg és összejön neki, van aki többet is vár mégis elvetél. Tisztában voltam vele hogy mi történhet és meg is történt, de most remélem a legjobbakat és remélem ti is sikerrel jártok legközelebb.


Veled mi a helyzet? Mikor szeretnéd újra megpróbálni?

2013. máj. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én teljesen az orvosomra hagyatkozom, és megvárjuk a 3 mensit, de utána rögtön próbálkozunk:)
2013. máj. 30. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!