Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempőt rendeltem teherbe...

Méhpempőt rendeltem teherbe esés érdekében. Hallottam, hogy a rendszertelen menstruációt beállítja, de mi van akkor, ha valakinek szabályos a ciklusa, Abba nem zavar be?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én pont úgy jártam, hogy teherbe esés érdekében rendeltem, szép szabályos 28 naposak voltak a ciklusaim, és bizony összekavarta! Először 25 napra jött meg, aztán 26-ra, aztán 31-re :-(( Én nagyon megbántam, hogy megrendeltük, nem lettem babás, és eltelt kb. fél év, mire újra beállt a ciklusom. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy biztos te is így jársz, de nekem nem vált be.
2013. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklusomon nem változtatott (35-38 napos, hosszú ciklusaim vannak egyébként), de abban a hónapban, amikor elkezdtem enni, 3 év után spontán terhes lettem. A méhészboltban kapható méhpempőt vettem.
2013. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát most eléggé elbizonytalanodtam.Pontosan 26-28 napra jön meg a ciklusom,igaz kb. évente egyszer előfordul mikor 30 napra jön meg.Úgy gondolom,hogy ez még belefér.Menstruáció előtt azonban 1-2 nap pecsételés is van,azt hittem ezen esetleg változtat a méhpempő,de nagyobb kavarást nem csinál.Mi 4 éve nem védekezünk,sikertelenül.

2013. ápr. 6. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!