Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mütét után megvan az az idő,...

Mütét után megvan az az idő, amig kerülendö a szex?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön volt kaparásom:-( szeretnénk babát,kb 4hónapot várni kell a próbálkozással.De mi a helyzet a szexxel?
2013. jún. 18. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
6 hét mint szülésnél. nekem annó sima méhszájseb fagyasztásnál is 4-6 hetet mondtak.
2013. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, a hat hét kötelező. Ne kockáztasd, fertőzést is kaphatsz és nagyon fájdalmas is lehet.
2013. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 10 napig volt vérzésem műtét után, 3 hetes kontrollon voltam, akkor mindent rendben talált a dokim. A műtét után 4 héttel szexeltünk elöszőr.
2013. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3het min a kozosulessel de petting es mas az lehet ha mar nem verzel.

A 4 honap varas hulyeseg en mar 4hettel a veteles es kaparas utan terhes voltam egy elso alkalomtol kislanyom egeszseges lett egy szep terhessegu utan

2013. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség, hanem te szerencsés vagy.. A méhfalnak regenerálódni kell.

Nállunk ugy volt hogy a műtét utáni 10 ik napon elmentem az orvosomhoz mert zavart hogy csak 1-2 napig véreztem, és elkezdett szúrni a hasam. Megvizsgált, mindent rendben talált, és peteéréstől szúrt a hasam. Engedélyezte a szexet, óvszerrel, de 3 hónapig nem próbálkozhatunk mert bár nagyobb az ujbóli teherbeesés esélye, a vetélés kockázata is magasabb mint álltalábn.. Én ajánlom hogy kérdezd meg az orvost lehet e már..

Mondjuk én amugy az első menzesz után próbálkozniakartam, de ugy döntöttem megvároma három hónapot mert ha kicsivel is nagyobb az esély hogy a 2ikat is elvesztem rögtön akkor nem kockáztatok.Kinek hiányzik havonta a kaparás, és a lelki fájdalom.

2013. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A meh fala mar 3 het alatt rendbe jon a 4 honap 100 evvel ezeltti tanacs mikor nem volt meg uh es igy tudta a doki hogy tuti milyen idos a terhesseg.

De aki varni akar varjon de ne ijeszgetssetek masokat semmi baja nem lesz egy gyors uj terhessegtol ha a szervezet keszen van ra akkor megtapad a petesejt ennyire egyszeru.

2013. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pont nem jjesztgetésnek szántam.mindenkinek szivejoga eldönteni én csak leirtam a véleményem. Szerintem ezt nem lehet ilyen könnyen kijelenteni hogy régi szokás a 3honap. lehet hogy 3hét alatt regenerálodik,de nyilván nem az uh gép fejlettségétöl függ hanem a nö kortörténetétöl.pl ha elöfordult már vetélés Vagy évek után kezelesék és gyogyszerek után jött össze és elvetélt más a módi mintha spontán 2probálkozásra fogant baba megy el.és az életkor se mindegy.
2013. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek..24eves vagyok,es gyorsan sikerult teherbe esnem,egyik hónapban beszéltünk róla,h jó lenne ha lenne baba,másik hónapban már terhes voltam..mivel elegge megviselt a pici elvesztese(az egész családot),inkább várok 3hónapot,hadd erősödjön a méhem,meg hát lelkileg is talpra álljak.nemsokara elkezdem a terhesvitamint,es 2-3hónap után próbálkozunk újra,remélem immár nagyobb "sikerrel járunk"
2013. jún. 23. 11:52
 9/10 anonim ***** válasza:

5ös és 7es vagyok. amikor elvetéltem uguéreztem azonnal kell egy masik. nagyon megviselt, mi 2év utan kezelések vizsgálatokon át jutottunk el idáig. 25vagyok.

nekem az elsö menzesz után lett könnyebb addig alig mozdultam ki ha kismamát láttam rosszul voltam. ahogy megjött ez szünni kezdett már nem fáj annyira.persze sose fogom elfelejteni de kezdek tullépni rajta,és ez szerintem azért is jo mert érzelmileg is rendben kell lenni ahhoz hogy ujbol sikerüljön.

2013. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom h ez veled is megtörtént:-( jól írod,míg lelkileg nem állsz készen,a méhed hiába regenerálódott már.H újra kitedd magad annak,h lehetséges egy újabb vesztés(bár ez meg ne essen!!!),addig nem is lehet próbálkozni.
2013. jún. 24. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!