Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Halva szülés után fogamzásgátl...

Halva szülés után fogamzásgátlót írt fel a doki, egy hónapig kell szednem. Volt már valaki ilyen gondban?

Figyelt kérdés
A hatodik hónapban sajnos halva született a babám.Most gracial-t is kéne szednem. Azt mondta a doki, h azért, h rendbehozza a hormonháztartásom, így gyorsabban teherbe eshetek.Csak egy havit kellene beszednem. A gondom csak annyi, h én 10 éve nem szedek ilyeneket, és nem is szeretnék. Volt már valaki hasonló helyzetben?Tényleg kell fogamzásgátlót szedni, h rendbe jöjjön a hormonháztartás?

2013. jún. 22. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sanálom ami veletek történt:(

Ezt orvosa válogatja. vannak akinek lombik elött is adnak egy hónapig, állitólag jót tesz a méhnyálkahártyának.... Hormonokat meg aztán úgyis kintről adagolják. Én halva születés után nem hallottam még hogy adnák, a hormonok meg nem hinném hogy ettől állnak be, de esetleg kérdezz meg más orvost is.

2013. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Majd megpróbálok másik orvost is megkérdezni. Nem szeretném beszedni ezt a gyógyszert, de ha muszáj... Csak sajnos akik ennél az orvosnál vannak, és ugyanígy jártak, mint én, azoknak is be kellett szedni.És gyorsan teherbe is estek. Nem tudom mit csináljak. Az eszem azt mondja ne szedjem be, de az előttem levő példák meg azt, h igen ....
2013. jún. 22. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
beszéltél több ilyen nővel vagy az orvos mondta???? Sok nőnek a gyógyszer úgy felboritja a hormonokat egyébkéntis hogy épp az hogy hónapokig meg sem jön.
2013. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Két nővel beszéltem, akik szintén ehhez az orvoshoz járnak, és nekik is ez volt a történet. Ők mondták, h nekik is ezt a gyógyszert kellett szedni. Az egyik mondta, h az eset után két hónapig vártak, majd két hónap próbálkozás és kisbaba lett. Már meg is született.
2013. jún. 22. 18:05
 5/5 anonim válasza:
Nem ertem mi koze van a halvaszuletesnek a fogamzasgatlashoz. A kettonek semmi koze. sajnos halvaszuletes sokfele okbol bekovetkezhet. hacsak nem egyertelmuen vmi hormonproblema van a hatterben en nem hinnem hogy a fogamzasgatlo tabletta segit a kesobbi teherbeesben (mondjuk ennek pont az ellenkezoje a elja, nem?) szoval ha eddig sem szedtel, en azt tabncsolom mas fogamzasgatlast hasznalj es menj masik orvoshoz aki esetleg a magzat halal esetleges okait kepes megvizsgalni/kizarni. velem is hasonlo tortent, sok sikert kivanok Neked!!!
2014. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!