Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után mikor...

Missed ab műtét után mikor számíthatok arra, hogy meg fog jönni? Éreztétek, hogy "megjön" úgy mint előtte?

Figyelt kérdés
Mennyivel volt más a mensi, mint előtte?Mégis kb. mire számízsak?És visszaáll a ciklus?Nekem normál 25 napos volt mindig.
2013. jún. 29. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyjából úgy érdemes számolnod, a vetélés időpontja egy esetleges ciklus kezdete. A szervezeted csúnyán fogalmazva akkor nyomott egy "restart"-ot. Onnantól kb. 25 napra fog megjönni, mert annyi volt a ciklusod alapjaiban, de ne lepődj meg, hormonális okok miatt ez változhat. Nem biztos, hogy rögtön vissza fog állni a ciklusod, nem is biztos, hogy pontos lesz egy ideig. Ilyenkor ez nem sejthető előre, főleg hogy sajna, még egy műtét is várt rád. Ez is bezavarhat. Esetleg beszélj az orvosoddal, hogy ő mit mond, mikorra kéne legkésőbb megjönnie.
2013. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem missed ab előtt kb. 34 napos ciklusaim voltak (+/- 2 nap). Missed után pontosan 7 hétre jött meg és utána 4 ciklus hossza mindig változott, volt 25 napos, de volt 38 napos is. Kb. az 5. ciklustól 29-30 napra jön meg. A mindjárt megjön érzés ugyanúgy van, mint előtte.

Remélem tudtam segíteni.

Ja igen, ami nekem más volt, mint előtte, hogy az első menzesz bőségesebb volt, de utána annyira kevés,kb. 2 nap. Most 400 mg E vitamint szedek naponta, állítólag ez vastagítja a méhnyálkaháryát. Most végre produkáltam egy rendes menzeszt. Sajnos 10 hónapja volt a missed abom, azóta nem sikerült újra teherbeesenem. Az első is 2,5 év után sikerült... De nem adom fel.

2013. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!