Miért vetéltem el?

Figyelt kérdés
Ha fiatal vagyok (22), semmilyen nőgyógyászati problémám, betegségem nincs. Nem volt fertőzésem, nem tettem ki magam stressznek. Egészségesen élek, nincs hormonproblémám. Nincs sárgatest hiányom. Volt egy egészséges terhességem, problémamentes szülésem. A páromnak sincs egészségügyi problémája, fiatal (30) egészséges férfi. A kislányunk első hónapban sikerült, a mostani babánk is különösebb rákoncentrálás nélkül összejött. A mensesem is kimaradt, egy hét utána erős görcsök, 6 napig tartó vérzés. Uh-n kis méretű petezsák látszódott 4-5 hetes terhességnél. Mi lehetett a baj?

2013. júl. 1. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinüleg nem lett volna egészséges! Termrészetes szelektálás! teljesen egészséges nöknél is minden másodiknak van legalább 1 vetélése êlete folyamán! Ettől még szül több egészséges gyereket! Nagyön gyakori a vetélés így az elején! Az első 6 hétben kb a terhességek 30-35 %-a vetélés! A megtermékenyülések több mint feléből nem lesz terhesség, a nő nem is tudja hogy megtermêkenyült ugyanis ugyanúgy megjön mivel vagy elhal a magzat kezdeményezés a méh felê vagy nem tud beágyazódni valami miatt vagy elkezd beágyazódni de nem sikerül és kilöki a méh stb. Rengeteg oka lehet! Legközelebb minden rendben lesz bárkivel előfordul! Örülj neki hogy sikerül rögtön és hogy van már egy babád! én pl 4 êve küldök hogy teherbe essek!
2013. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnálom.nekem is volt múlt hónapba egy kèmiai terhességem sajnos:/ de nekem.most 3 napja kèsik tesztet ma reggel csin igaz h nem.elsõ vizeletbõl.de.negatív lett.
2013. júl. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert nem lett volna egészséges, és a természet így szelektál! Tudom, hogy nagyon rossz érzés, de sikerülni fog egy egészséges kisbabát kihordanod!

A lányom előtt 1x, utána 2x volt vetélésem... Most vagyok 11 hetes a kistesóval!

2013. júl. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pontosan így voltam mint te, nem tudni,hogy miért történt, szerintem nem lett volna egészséges. Miután elkezdtünk újra próbálkozni,első hónapban sikerült is a baba,és gond nélküli volt a terhesség!
2013. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tucsike29 válasza:

Sziasztok


Én sajnos a hötfőn vesz9tettem el a kisbabámat.A 7 hét végén jártam mikora dokim azt mondt hogy már üres a méhem.Én nemtudom mi történt de elötte való héten volt egy csöpnyi rózsaszin folyásom egy reggel de estére már elünt. elmenetm a dokimhoz aki nemvolt ott így egy másik dokihoz mentem aki vasakkal vizsgált meg.aznap keztem el vérezni másnap rohantam a saját dokimhoz aki azt mondta,hogy még dobog a szivecskéje. Hétfőn meg emmi.Pedig betartottam az ágynyugalamt is.kikészültem mikor a doki közölte velem a rossz hírt.De a legrosszab az volt mikor hazaértem a vizsgálat után ott volt a betétemen a kicsi. azthittem belehalok a fájdalomba.azóta nem is beszéltem senkivel róla.Ide írok először mi is történt. Próbálok pozitívan gondolkodni,de annyira nehéz.Sz´val én azt a másik dokit hibázatom amiiért erősen vizsgált meg. Tudom hogy nem kéne de nem megy.

2013. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!