Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kedden vetéltem el ikreim...

Telefunken kérdése:

Kedden vetéltem el ikreim lettek volna de a zárójelentésen egy szóval sem említették ezt miért? Lehetséges h a másik baba bent maradt?

Figyelt kérdés
Azért félek mert erős görcsökkel és nagyon erős darabos vérzéssel kerültem be 5 napig feküdtem a kórházban injekciókat,gyógyszereket kaptam mégis elmentek a picik.A kórházban ki is kapartak,de a zárómban egy szó sincs ejtve az ikerterhességről.Ráadásul ma a baloldalamnál az alhasnál fájdalmat érzek és a vérzésem is darabos még mi lehet ez??
2013. jún. 14. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

tesómnak is ikerterhesség lett volna az első. nincs a papírjain. Sajnálom!

Nekem májusban ment el a gyermekem 14 hetesen erős darabos vérzésem nekem is volt és gyulladást jelzett... nem tartottam fontosnak csak mikor egyszer kicsit melegebbnek éreztem az arcom mértem egy hőt és 38... mondom ez még anniyra nem gáz, de felhívom a kórházat. Ott azt a választ kaptam, hogy befele rögtön. Megnéztek uhval és egy alvadt vér darab ami nem jött ki begyulladt. újra kapartak.

2013. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az lemaradt hogy ha nem magas a láz az baktérium fertőzést jelent ezért mondták, hogy azonnal befelé
2013. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lázam az nincsen vagyis eddig nem mértem de nem érzem magam lázasnak.Remélem nem lessz baj
2013. jún. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!